Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az AMD be fog csődölni?

Az AMD be fog csődölni?

Figyelt kérdés

Az AMD gyűlölet elképesztő.


[link]


Jó tudom, hogy ez a chat nem reprezentatív teljes mértékben, de akkor is hatalmasat lök egyrészt azokon, akik nincsenek feliratkozva rá és csak aztlátják, hogy az AMD kaki (és ismerem ezt a chatet, ez nem trollkodás volt, az emberek ott tényleg utálják az AMD-t, a szegények, "plebek" videókártyájának tartják csak).


Igen tudom, hogy ezek az emberek legfőbbképpen amerikaiak, de csak a keleti piac eltudja majd tartani az AMD-t vagy végleg befellegzett nekik és a konzol piacra fognak majd visszaszorúlni?


Most elvileg megkéne nyerni az egész középpiacot a rx 480-70-60 kártyákkal, de ilyen víszhanggal mit akarnak?

Itt gyakorin tudom, hogy értelmes emberek vannak, akik ajánlják is, de amerikában a buildapc redditen meg az összes ilyen helyen az AMD-re aztmondják, hogy LEÉG A HÁZAD TŐLE!


Ha nem lenne konzol, lehet már ki is halt volna. De ha bemondja a kulcsot, akkor mi lesz az árakkal? A versennyel? Van esély egy 3. félnek beszállni? Lehet, megveszik a Radeon részleget? Szerintetek?



2016. jún. 21. 16:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Szerinted miért ők a legbutább ország átlagolva"

Ez nettó baromság.


"Miért van az, hogy annyi gtx 960 vásárló volt azok után is, hogy az r9 380 már réges rég kint volt ugyan abban az árszegmensben? Az Nvidia fanboyizmus miatt."


Én pl nem azért vettem 960-at mert fanboy vagyok, előtte amd-m volt, teljesen meg voltam vele elégedve. Azért vettem 960-at mert olcsóbb volt, még ha csak párezer forinttal, de akkor is olcsóbb volt. Pedig rengetegen megpróbáltak lebeszélni rediten, meg hogy micsoda baromság ez, az amd kártya sokkal olcsóbb(amerikában). Megnéztem tényleg olcsóbb volt.

Az sem igaz, hogy tömve vannak pénzzel. Többet keresnek, de a lakhatás iszonyatosan drága, papírházakat árulnak kert nélkül több százezer dollárért. Pont azért ajánlották az amd-t mert olcsóbb volt

2016. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért az amerikaiak a legbutábbak, mert a fiúk 80%-át körbemetélik, ezt azzal indokolták meg, hogy egy müzligyártó elnöke azt mondta, hogy így kevesebbet fognak maszturbálni.

Mondjuk ezt nem ide tartozik, csak úgy megjegyzésként mondtam.

2016. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

/off

#12 baromságot írsz! NEM a maszturbáció miatt metélik körül hanem azért mert úgy gondolják hogy tisztább, könnyebb rendben tartani és valljuk be van benne valami, ha lusta vagy akkor egyfajta kényelmet teremt ez olyan dolog amit nem kellene felhozni. Valakinek egészségügyi okokból műtik meg, azt is elítéled, hogy hülye mert műtette magát vagy az ok?

/on

Lirik csatornája... Egyik legjobban kereső twitch.tv streamer (=gazdag). A chatje azonosulni akar vele, mindenhol ezt csinálják. Itt csak azok chatelhetnek akik havi $4.99-et fizetnek neki és mutatják hogy ők itt valakik, egyfajta epénisz növelés. Meg ahogy írtad amerikaiak ott a pénznek más az értéke, ha gyereknek kell egy új gép akkor veszünk egyet $5000 úgyis (mínusz) -$10000 van a hitelkártyánkon már...

Spec. én mindig is AMD-s voltam, minek vegyek 40-50e Ft többért egy kártyát ami ugyan annyit tud csak más a márkája amikor 3 év garanciát kapok és kb. ennyi idő alatt le is cserélem majd...

2016. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Te írsz butaságot, nem könnyebb rendben tartani, ráadásul a fitymának nagyon komoly egészségügyi szerepe van, aminek az eltávolítása nagyon komoly problémákat okozhat, ezért is csak indokolt esetben lehet például itthon is megcsonkítani a nemi szervet születés után közvetlenül.


Ez a cikk pedig jól összefoglalja:


[link]

2016. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
mintha magyar olyan intelligens nép lenne ugye
2016. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!