Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy jó gépkonfigot 75-100ezerből?

Egy jó gépkonfigot 75-100ezerből?

Figyelt kérdés

Duplamagos, viszonylag gyors procival, DDR2 RAM-mal, Nem túl drága dx11-es videókártyával. Valamint még kéne hozzá egy jó DL DVD+ RW író (lehetőleg Pioneer és ne LG), 250-500 GB belső HDD, valamint jó, de olcsó gépház, billenyűzet és egér (vezetéknélküli).

Ezeket néztem: [link]

[link]

Olyan is jöhet, ami más oldalon/boltban van, vagy gépkonfig alkatrészenként, ami árban nagyjából ugyanott van és jobb esetleg.


2010. ápr. 12. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen előregyártott gépek nem jók!

[link]

Talán de nem vagyok nagy számtek guru.

2010. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
ilyeneket ne vegyél ha lehet az ilyen alapbol összerakott gépek fosok. ha nem értesz hozzá hogy mit hogy rakj össze menj fel a prohardver.hu ra és ott segitenek a forum részre vak regelj az oldalon. de jobbat is ki lehet hozni ebből az árból mint ami a linkekben van !! és nem ajánlom a vezeték nélküli egeret meg bill-t mer meg eszik az elemet
2010. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

előző vagyok

''forum részre vak regelj az'' a vak helyett vagyot akartam

2010. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

csak kérdezem, minek neked gyenge dx11-es kari?

1. a DX11 alig elterjedt, az olyan játékok futattásához komoly vasra van szökség, hogy ki is használd a dx11-et

2. gyenge karival nem fogod őket rendesen futtattni

Procik terén AMD-t javaslok, a Phenom II 555BE-t

2010. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja igaz, nem dx11-est gondoltam, hanem HD kártyát.
2010. ápr. 12. 20:20
 6/13 A kérdező kommentje:
Tehát egy olyan gép kéne, amiben van jó alaplap, duplamagos proci, jó HD videókártya, min. 1 GB DDR2 RAM (de inkább 2 GB), 250-500 GB HDD, kb. 450W-os táp, jó DL DVD+ RW író. Valamint mellé billenytyűzet és egér, amikből azért kell vezetéknélküli, mert azt szoktam meg. Valamint még egy átlagos kinézetű gépház.
2010. ápr. 12. 20:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből szerintem videókártyának SAPPHIRE HD5750 1GB kb.33.000-ért egész jó lenne neked(lehet kicsit sok az ára).Még jobb lenne az MSI R5770 1GB HAWK-ja de az már 42 ezer Ft és az 100k-ba nemigazán fér bele(csak ha a többit nagyon kispórolod, de azt ne tedd:))Prociból esetleg valamilyen kétmagos AMD Athlon vagy Phenom 545 3.00Ghz. Házból GABA 2936 5k-ért.

De szerintem jobban jársz ha felmész a www.ipon.hu-ra és ott a gépösszerakóban próbálsz valamit kihozni,aztán felraksz ide egy kérdést hogy jó lett-e és mi megmondjuk hogy mit változtass.

Lényeg hogy a tápon ne sprórolj és az alaplapon sem.

Ja, és azt is jó lenne tudni hogy mire kellene a gép mert úgy többet tudnék segíteni.

2010. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A gép játékra kell, az újabbakra, a minimumnál kicsivel nagyobb beállításokkal. Megnézem az ipon.hu-t.
2010. ápr. 12. 21:31
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok alaplapot választani, valaki segítene?
2010. ápr. 12. 21:36
 10/13 A kérdező kommentje:

Na összeállítottam egyet:

[link]

Az nem baj, hogy az alaplapban van integrált videókártya, de én választottam egyet?

A HDD és a DVD író belső, valamint a DVD író DL DVD+ RW?

A wireless billenytűzethez és egérhez adnak töltőt? Mivel csatlakozik? Nincs rajta se PS2, se USB a leírtak alapján.

A csatlakozások az alaplap és a tartozékok között jó (DDR3, SATA II, PCI-E, stb.)

Az alkatrészeket jól választottam össze, nem ütköznek?

Megéri? Láttam pl. az Auchanban sokkal rosszabb gépet ugyanennyiért, szal megéri az összeállítás?

2010. ápr. 12. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!