Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 30-40ezer Ft-ból egy jó...

30-40ezer Ft-ból egy jó gépkonfigot valaki?

Figyelt kérdés

Az alaplap olyan legyen, hogy kétmagos processzort bele lehessen tenni, valamint DDR1 ramot és AGP videókártyát (márha van ilyen). Tehát nekem ebből a 30-40ezer Ft-ból csak egy ilyen alaplap és egy kétmagos (lehetőleg jó) proci kellene. Videókártya az külön lenne, ilyen menne bele: [link]

Ja és menjenek rajta az újabb játékok(nem GTA IV vagy Crysis), lehetőleg nem minimumon, hanem maximumon vagy akörül (CoD 4, CoD 5), illetve középszinten (CoD 6, BF Bad Company 2).


2010. ápr. 3. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Hallod:D

Azt hogy szeretnéd:

DDR1-es ram(alig lehet kapni)

Ahhoz AGP-s karit ami szintén ritkul plusz 2magos procit:S

Ezt komolyan gondoltad?:D:D

Érdekes...:D 25ezerből kihozni egy alaplapot procit ramot és tápot..:D


Gondolkodj Fiam (:

2010. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Több pénz, mert ennyiből felejtős...

Ennyiből még a videókártya sincs meg, amin ezek a játékok a maximumon futnának. :P

kb 200.000 és van egy gamer géped (monitor és vezérlők nélkül)

2010. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na igazatok van, rosszul fogalmaztam. A gépem megvan, szal nem kell se monitor, se gépház, se táp, se semmi. Alaplapot láttam jót az árgépen 10ezerért, ami viszi a kétmagos procit pl. Na akkor olyan alaplapot mondjatok, amibe beletehetem a kétmagos procit, a DDR2 RAM-ot, és az AGP-s videókártyát. Ha nincs ilyen AGP-sben, akkor PCI, PCI-e, PCI-x. És a lehető legkevesebbért, valamint fussanak rajta az említett játékok a szintén említett beállításokon.
2010. ápr. 3. 23:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Am csak multis játékokhoz (CoD) meg only-PC játékokhoz (ami ritka) kellenek, mert van Xbox 360-om.
2010. ápr. 3. 23:24
 5/7 bp1985 ***** válasza:
akkor vmi fos asrockot keress, annak vannak ilyen alaplapjai, h agp/pci csati, ddr1/ddr2 ram, stb. De az életemet nem bíznám asrockra. Egyszer volt, elég is volt belőle.
2010. ápr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor PCI alaplap, PCI videó kártya, kétmagos processzor, 2 GB DDR 2 RAM mennyiből jönne ki. Valami alsó kategóriás kellene, mivel azokon is elindul pl. akár a CoD 6 is az alacsony gépigényét látva.
2010. ápr. 4. 09:09
 7/7 bp1985 ***** válasza:
www.ipon.hu Itt keressél, találsz bőségesen. Én asus, msi-t ajánlom, azokkal nem volt gondom eddig szerencsére 6 év alatt.
2010. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!