Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret választanátok a...

Melyik egeret választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

A legjobb gép configot raktam ossze, kozel 2 millio forintbol, es egy komoly gamer egeret akarok venni hozzá. Vezetek nelkulit nem akarok venni mert nem szeretem toltogetni.


A két egér:

- Saitek Mad Catz R.A.T. 7

- Razer Mamba Tournament Edition (chroma)


A R.A.T 7-et probaltam egyszer, es nagyon massziv es testreszabhato, nagyon tetszett.


Viszont mar van egy Razer Blackwidow Tournament Chroma billentyuzetem es ha razer egeret vennek, jol neznenek ki igy egyutt. Ti melyiket vennetek?


Kb egy arban van, de az nem is foglalkoztat kulonosebben.


2016. jún. 6. 13:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

[link]


Legyen ez, csak 21 millió forintba kerül.

2016. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha egy 5ezres egeret veszünk 100%-nak, akkor egy ilyen 30ezres kb 125%. Annyira felesleges, hogy az már fáj. Ha pixel pontosságra kellene hogy mozogjon valami komoly munkához, modellezéshez, tervezéshez akkor érteném, bár ők sem tizenezres egeret használnak. Pénzkidobás.
2016. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#1/#5 vagyok, én nem ócsárollak, csak felhívom a figyelmed arra, hogy nem a legdrágább gép a legjobb, simán megspórolhattál volna 1 milliót (sőt) a gépeden, bárminemű teljesítményvesztés nélkül, ha nem vakon a legdrágább holmikat veszed meg, hanem ténylegesen utánanézel, hogy mi mit tud, neagyisten megkérdezed hozzáértőktől. A Titan X-ek már most alulmaradnak egy GTX 1080-hoz képest, de pár éven belül végképp elavultak lesznek, erre te kidobtál rájuk közel 1 misit. Processzor dettó. Az alaplap sem tud semmit, ami miatt neked esszenciális lenne 150 ezret beleölni. Enyhén szólva röhejes, hogy pont az egér az, amire inkább rákérdezel, mert nehogy rosszat válassz, míg a 2 milliós gépedet feltételezem bárki megkérdezése nélkül raktad össze.
2016. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem már is reagált a kérdező a válaszokra XDDDD

2016. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
325ért kíváncsi vagyok ki fogja megvenni:DDDDD
2016. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mindkettő hulladék. 20 ezerért milliószor jobb egerek vannak.
2016. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

# 15/16

lényegében senki ! :D

2016. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 mindig van egy idióta
2016. jún. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
de az az idióta is egy politikos fatya lesz :DD
2016. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!