Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret választanátok a...

Melyik egeret választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

A legjobb gép configot raktam ossze, kozel 2 millio forintbol, es egy komoly gamer egeret akarok venni hozzá. Vezetek nelkulit nem akarok venni mert nem szeretem toltogetni.


A két egér:

- Saitek Mad Catz R.A.T. 7

- Razer Mamba Tournament Edition (chroma)


A R.A.T 7-et probaltam egyszer, es nagyon massziv es testreszabhato, nagyon tetszett.


Viszont mar van egy Razer Blackwidow Tournament Chroma billentyuzetem es ha razer egeret vennek, jol neznenek ki igy egyutt. Ti melyiket vennetek?


Kb egy arban van, de az nem is foglalkoztat kulonosebben.


2016. jún. 6. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A 'komoly gamer egér' ott kezdődik, hogy milyen célra kell pontosan? FPS, RTS, MMO, MOBA, stb...


A 2 milliós gépedre meg rettentő kíváncsi vagyok, elég erős overkill-nek tűnik ennyi pénz bele :D

2016. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
logitech g100s tönkre vernét a rat egeret !
2016. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

alaplap: asus rampage V extreme

processzor: intel i7-4960x extreme

vidikartyak: 2db gtx titanX 12gb

ram: 64gb corsair dominator platinum ddr4


ezaz hogy mindennel jatszom vegyesen :D

renderelek is videokat, meg programozok is.

2016. jún. 6. 13:41
 4/19 anonim ***** válasza:
ezt nem a napokban vetted meg remélem leglaább is a titan x-et XD
2016. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Jesszusom. Te megvetted vakon a legdrágábbat, amit találtál, mondván "jó lesz az"?


A 4960X egy alsó hangon 350 ezer Ft-os proci, ellenben szart nem érsz vele. Egy 6700K-val ugyanott, ha nem előrébb lennél, és az negyedannyiba kerül. A 4960X egyetlen jelentős előnye, hogy lényegesen több maggal rendelkezik, de guess what - ennyi magra csak igen specifikus területeken lehet szükség, és az nem a játék.


A 2db Titan X pedig rendkívül ironikus, figyelembe véve, hogy most jött ki a GTX 1080, ami lényegesen olcsóbb, és lényegesen jobban is teljesít a Titan X-nél. Gratulálok, kidobtál 1 miliót az ablakon. A két darab Titan X-nek akkor fogod hasznát venni, ha kőkemény 3D renderelést akarsz végezni. Amit gyanítok, hogy nem fogsz.

2016. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor egy pózer pancser vagy, ha nem, akkor meg egy feltűnési viszketegséges hazug pcs
2016. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már. A kérdező nagyjából listázott valamelyik számtech boltban ár szerint csökkenően és beírta ide. :-D Kb. hetente van itt egy ilyen vérpistike két milliós géppel.
2016. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves #6-os, engem egzaltalan nem erdekel mit gondolsz...kiirtam egy kerdest, hogy a helyemben melyik egeret valasztanatok a ketto kozul. (bocsi az ekezetek hianyaert, csak angol billentyuzetem van es korulmenyes magyarra atvaltottan keresni hogy mi hol van rajta)
2016. jún. 6. 14:32
 9/19 A kérdező kommentje:
de arra amire kivancsi vagyok meg mindig nem kaptam erdemleges valaszt. Senki nem kerte h elhiggyetek barmit is... venni akarok egy egeret, es nem tudom eldonteni hogy melyiket valasszam. A normalis valaszokat megkoszonom, aki meg csak ocsarolni tud, az menjen mashova.
2016. jún. 6. 14:38
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

A te gépedhez leginkább egy minőségi cini passzolna. Én ezt venném:


[link]

2016. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!