Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop fekete kep csak eger...

Laptop fekete kep csak eger mit tegyek?

Figyelt kérdés
Intel vga driver telepitese utan tortent az eset azota semmit se lehet vele kezdeni eger billenytuzet nem reagal ujrainditani se tudom... Lenovo ideapad z5170 mellesleg. Mit tehetnek? Garancia ilyenre van?

2016. jún. 3. 14:20
 1/4 Hominida ***** válasza:

Ilyesmire a garancia nem szokott vonatkozni.


Próbáld ki, hogy indítás közben az F8-at nyomogatod. (Lehet, hogy az F5 kell nálad.) Jó esetben a Windows indulása helyett megjelenik egy menü, amelyben kérheted a csökkentett módban indítást. Ha úgy feláll a gép, akkor az Eszközkezelőben töröld a monitorkártya driverét, és akkor alapdriverrel fog a Windows indulni. Utána megpróbálhatsz keresni egy jobb drivert.

2016. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sikerult szerencsere a power gombot kellett nyomva tartani igy kikapcsolt utana meg mar rendesen bejott.😊 Mindenesetre a Windowst gondolom nem art ha ujrahuzom megint, elkovettem ugyanis azt a hibat hogy win telepitese utan rogton kilottem a win autofrissiteseket, csak sajnos igy a drivereket is manualisan kellett leszednem.
2016. jún. 3. 15:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Es koszonom amugy!:)
2016. jún. 3. 15:32
 4/4 Hominida ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy hozzá kell nyúlnod. Az én gépemmel is előfordult, hogy rosszul indult, reset, aztán noch einmal. A mai gépeken, az ég tudja, miért, nincs reset gomb, akkor marad a durva leállítás.
2016. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!