Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Venni szeretnék egy laptopot...

Eszter9876500 kérdése:

Venni szeretnék egy laptopot és bele szeretnék venni 8gb ramot. Ki néztem egyet, de nem tudom, hogy jó lenne e bele? . A laptop így nézz ki:15,6'', ES1-531-C8RR Fekete, CQC N3150,4GB,500GB, Intel HD, DVD, Linux.

Figyelt kérdés
És azt szeretném még megkérdezni, hogy ebbe lehet tenni pl egy:AMD A series A6-5400K.És ha nem VGA-ás akkor lehet rajta játszani? .
2016. ápr. 28. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

HŰŰŰ itt vannak gondok. De nagyon nagyon jól tetted, hogy kiírtad a kérdést, sokan azután érdeklődnek miután megveszik.


Na te most kinéztél egy szuper olcsó laptopot. De nagyon sok mindennel nem vagy tisztában. A laptop processzor és a sima számítógép processzor naaaagyon nem ugyan az. Ráadásként ez inteles gép, ebbe még kalapáccsal se rakhatnál AMD processzort. Sőt ebbe a gépbe lehet forrasztva van a processzort, ami egy rettentő gyenge és gagyi darab. Szóval ezt a gépet megveszed olyan amilyen. Tudnál ramot rakni bele de ennyi.


Játékok terén csak régiek mennének rajta és azok is minimum grafikán és még lehet úgy se.


Hogy érzékeltessem, ez a szuper olcsó laptop olyan mintha telefonból venné legy 10 000ft osat. Gondolom tudod milyen egy 10 000ft os telefon. Nem épp a legjobb. Ezzel csak a szívás lenne. Ennyi pénzből nem lehet normális gépet venni. El kell keserítenem téged, de egy értlemesebb gép 150 000 től kezdődik, ha játszani is akarsz akkor 200 000ft.


Vagy veszel használt gépet megbízható forrásból. Már van rengeteg olyan cég akik kiváló minőségű üzleti prémium használt gépeket árulnak garanciával.


Hogy érzékeltessem a dolgot, te melyiket vennéd a legolcsóbb leggyengébb suzukit vadonat újat vagy ugyan azon az áron egy 5-6 éves BMW-t ? Na szerintem így már érthető. Jelen esetben ez a gép egy szuper olcsó gyenge suzuki.



Itt nézegess gépeket laptopsystem.hu. Fél év garanciával szuperjó minőségű gépeket árulnak megbízhatóak és 100 000 ért akár olyan gépet is kaphatsz amin talán talán tudsz is játszani.

Ugyan jelenleg nincs készleten de ez egy elég komoly gép

[link]


Ez nagyjából egy BMW laptop köntösben. Szóval gondold meg.

2016. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezen szinte semmivel nem fogsz tudni játszani, sőt sajnos ennyi pénzért új számítógépet sem fogsz kapni. Használtan keresgélj esetleg, de a minőségi jobb laptopok horror áron vannak...
2016. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont lehet 8 GB RAM-ra bővíteni
2016. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!