Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért adjam el a gépem?

Mennyiért adjam el a gépem?

Figyelt kérdés

Sajnos hatalmas anyagi gondba kerültem, és szükségem lenne pénzre. Majd megszakad a szívem, hogy el kell adnom ezt a hónapok alatt nehezen összehozott gépet, de nem látok más kiutat, és nincs más, amit el tudnék adni.

A konfiguráció:


Asus M4A78-E alaplap

AMD Phenom II X4 965 Black Edition processzor (4X 3,4 GHz)

8 GB Geil Ultra DDR2-1066 RAM (2db 2X2GB-os KIT)

Sapphire ATI Radeon 5770 Crossfire X-be kötve 2 kártya. Mind a kettő a Sapphire 5770-es kártyája.

750 W CobaNitrox tápegység

Codegen BrizA 6099 CA ház

Samsung 620 GB SATA merevlemez

LG 20xDVD író


További kellékek:

A processzor hűtését Artic Cooling Freezer XTREME rev 2 végzi el. A RAM-ra Thermaltake hűtés került. A házon 6 ventillátor van, ebből 1 a ház tetején, 3 az oldalán, 1 a hátulján, 1 az elején. Az egész ház porszűrő hálós, jól szellőző... Minden egyes hardverelemre 9-10-11 hónap bolti garancia érvényes, a tápra 3 év, a HDD-re is 3 év, és az alaplapra is annyi. Természetesen már nem egész 3 év, pár hónap csúszás van benne. Igény szerint billentyűzet, és egér van. Silverline márkájú bill+egér kombó.:)


A hülye válaszoktól kíméljetek légyszíves. Gondolok itt olyanra, hogy "80 ezer, többet nem ér".

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2010. ápr. 10. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, újonan egy ilyen konfig kb 240-250ezer forint körül lehet mostanában, ha szerencséd van kb 200-ért el tudod passzolni, nekem monstanában kéne egy jó gép, ez is zsír, de sajna nekem sincs pénzem xD
2010. ápr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Utánanéztem kicsit a cuccnak, hogy manapság mennyiért dobálják őket...:)

Alaplap: 25 e

Proci: 43 e

RAM: 2X28 e

Videókártya: 2X 47 e

Táp: 21 e

Ház: 10 e

Vinyó+ODD : 20 e

További kellékek: 11 e

Ez bill+egér nélkül: 290 000 FT körül mozog... Tekintve, hogy minden alkatrész garanciális, dobozában csomagolva kapható, megérne 250 000 FT-ot?

2010. ápr. 11. 00:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyiét megveszik.
2010. ápr. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom . Sok hülye szal ... Ha ez olyan ár hogy összerakatva akkor szerintem elmegy 230-250 ért ...

Ha boltba ennyi gondolok a média márktra akkor közelsincs annyi .

2010. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!