Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért adjam ela Celeron...

Mennyiért adjam ela Celeron procis gépem?

Figyelt kérdés

Van egy Intel Celeron 1000mhz -s gépem (köznyevben PIII)

Jó kis NVidia GeForce nemtomhanyas kártyával 256 rammal

Szerintetek menniyt ér?

vettünk nagygépet így az már nemkell , adok hozzá játékokat ja és a CoD2 szépen fut rajta , anno azon vittem végig :D


2009. okt. 10. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Tízezer, maximum. Egy 1 Ghz-es proci meg egy "nemtudomhányas", de valószínűleg régi GeForce ma már nem ér túl sokat.
2009. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rakd ki az utcára, kötözz rá egy tízezrest és imádkozz hogy reggelre vigye el valaki.
2009. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
áá 10k az nagyon kevés... de én úgyértettem hogy monitorral billenytyúzettel egérrel egy DVD meg egy CD lejátszóval
2009. okt. 11. 12:10
 4/7 Hintalow ***** válasza:

Ha esetleg leírod, hogy pontosan milyen gép, miyeln monitorral (lagalább azt, hogy crt v. lcd)

Akkor pontosabb árat tudunk mondani.

Ezen kívül szétnézhetsz még aukciós oldalakon, és akkor képben leszel, hogy mennyiért visznek ilyet.

De én is azt mondom, hogy ne táplálj hiú reményeket, cakompakk 15-20 között esetelg elmegy, az már korrekt árnak mondható.

(itt sajna az is gond, hogy nem sokan akarnak komplett cuccost venni, aki meg esetleg erre adná a fejét, az nem egy 6-8 éves konfigot akar az esetek többségében.

2009. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsónak: viszont akinek elég eg kisgép s otthonra vagy olcsón akar összehozni egy Q2 lanpartit vagy valami akkor jobb ha kompletten van , am CRT monitor 17"
2009. okt. 11. 17:26
 6/7 anonim ***** válasza:
A gépre maximum mondanék monitorral, billel, egérrel összesen 14e-t. És ehhez találnod kell egy hülyét is aki megveszi :) 15ezerért P4et szoktam árulni.
2009. okt. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Magyar leleményesség:Mindenki potom árért akar venni valamit,majd búságos áron továbbadni.Tartsd meg tartalékba,ha jó és ne kótyavetéldel!!!
2009. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!