Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért adjam el ezt a gépet?

Tóth Aurel kérdése:

Mennyiért adjam el ezt a gépet?

Figyelt kérdés

Intel Dual COre E5300 2,66 GHz

2 GB Kingston / KIngmax memória ddr2 800 MHz

Nvidia geforce210 videókártya (low profile)

160 GB merevlemez

Gigabyte P41-ES3G alaplap .

+ Ház ( asus)

Én olyan 35 ezer körülire gondoltam .


2011. aug. 22. 13:53
 1/4 tamasoft ***** válasza:

Irányárnak jó. Sajnos, vagy "hálistennek" a használt cuccok manapság nagyon olcsók. Ha valaki 30-at ad érte, add oda. Én viszont megtartanám: a családban mindig kell valakinek egy jó kis gép (ez az).

Az árából max. egy jobb új alaplap jön ki.

2011. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg annyiért eladni. Viszonylag jó gép, ha nincsenek nagy igényeid, egy-két régebbi játék is rohangál rajta. Amúgy a 35000-40000 Ft reális, ha el akarod adni, bár a merevlemez kicsit kicsi.
2011. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hasonló gépet (Intel Atom 330 Dual Core, RAM 1024 DDR2, 160 GB merevlemez, Intel alaplapi VGA stb.) három és fél éve 60 ezerért vettem. Megbízható, jó kis gép, hardveres hibája még nem is volt. Ma hasonlót 49 ezerért (kis szériás, ők gyártják) a QWERTY-nél részletre is lehet kapni.
2011. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30 000 - ért add elfelé, hátha megveszi valaki és vegyél egy király AMD-st!!
2011. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!