Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lassúbb? de miért? Pedig...

Lassúbb? de miért? Pedig elvileg jobbra cseréltem.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem régiben vettem egy intel pentium 4 520 2,80 GHz-es procit,tudom nem a legjobb,de nem volt drága ,és amúgy se vagyok valami nagy pc guru,DE!hogy lehet az h az eddig celeron 1,6 procimon jól futott a bf2,meg a többi játék,ezen meg minden meghal!!!?


2010. ápr. 8. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez naon egyszerű az ki van herélve vagyis nincs benne grafikai gyorsító nálam is pont ugyan ez van nekem van egy 1,6-om a haveromnak egy 2,4-se nekem megy a nfs prostrít de neki már nem.
2010. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azt h lehet vissza tenni?:S vagy kuka , és inkább az 1,6 tegyem vissza?
2010. ápr. 8. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez jó nagy baromság. Mi az h nicns benne grafikai gyorsító? A p4 minden körülmények között gyorsabbak a celeronoknál. Itt valami más gond lesz. Próbáld egy uj os-el.
2010. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
új os van rajta... semmi változás. nincs valami progi ami megnézi h minden driver fel van -e telepítve?.
2010. ápr. 9. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!