Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik, hogy közel 700 watt...

Létezik, hogy közel 700 watt a fogyasztása? 500 wattos tápom van a napokban cseréltem HD3350-ről HD6970-re. Ezért kapcsol ki játék közben a gép?

Figyelt kérdés

Van ez az oldal:

[link]

Itt kiválasztom, hogy 4 magos procim van, regular desktop pc, AMD Phenom X4 9650, 2 stick DDR3, Radeon HD6970, 1 regular SATA HDD, 1 DVD±RW, sound blaster front bay, 6 USB...

Aztán gondolom jön még hozzá valami? Proci hűtő? egyéb?? A lényeg, hogy 698 watt jött ki... ez létezik?


2011. ápr. 27. 15:32
 1/4 Panda Péter ***** válasza:

kérdés, hogy milyen 500W-os tápról van szó. ha minőségi, akkor sztem vinnie kéne, ha noname, akkor valszeg új tápra lesz szükséged.

ha olcsón akarod megúszni, és jó kell, akkor corsair tx650 v2.

2011. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Terhelve 300W felett fogyaszt a gpu.

A CPU 95W max. A tápod lead 450W-ot. a 700 az hülyeség de ezekszerint nem bírja a tápod.

2011. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a sytstem typenál a single/dual/quad socket a cpu foglalatokra gondol. tehát neked van egy 4 magos procid, az akkoris single socket, mert csak 1 procit tudsz beszerelni az alaplapba. megközelítőleg 450 watt lehet a max. de szerintem ezt a kártyát az a proci nem hajtja ki.
2011. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a segítséget!

igen azt hiszem mondhatjuk, hogy gagyi van... valami Logic...


akkor nézek valami újat!

2011. ápr. 27. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!