Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha alaplapot cseréltem újra...

Ha alaplapot cseréltem újra kell rakni a gépet és az adatok megmaradnak rajta?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 18:45
 1/7 anonim válasza:

Ha a nem a C meghajtón vannak az adatok akkor meglesznek.

Vagy telepítésnél csinálsz egy üres meghajtót amire telepíted az oprendszert, és onnan ki lehet guberálni a régi c-ről az adatokat.

2011. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha alaplapot cserélsz megmarad, de ha újrarakod formázni kell a hdd-t természetesen amitől elvész minden adat,de ha van külön partícióid a c:-n kívül és nem azon tartod a személyes adataidat nyugodtan újrarakhatod bármikor. Ezért érdemes a rendszerpartíción csak a windowst, programokat feltelepíteni a többire meg mehet minden más. De ha nem így van egy másik gépbe berakod a winchestert és lemented az adatokat arra amire akarod.
2011. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Üdv:)

Tulajdon képen nem szükséges ha az oprendszer hiba nélkül elindul természetesen fogja kérni az uj drivereket az alaplaphoz ezt az alaplap cd jéröl meg is teheted.


DE !!!!! ez erősen alaplap függő !! legtöbb esetben nem fogadja el a HDD n lévő BOOT ot :(


ekkor sajna telepítés

2011. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha ráteszek mindent a D meghajtóra akkor megmarad minden?
2011. aug. 3. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
igen akkor megmarad minden!
2011. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen :)


Kivéve a windows :)

2011. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont a héten cseréltem alaplapot én is attol féltem hogy újra kell telepiteni mindent de nem kellett. Összeraktam elinditottam semmi gond indult szépen. gigabyte lap.
2011. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!