Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a külömbség a SteelSeries...

Mi a külömbség a SteelSeries Ruval 300 és a SteelSeries Rival 300 Fade között a külömbség?

Figyelt kérdés
Mi a külömbség a SteelSeries Ruval 300 és a SteelSeries Rival 300 Fade között a külömbség a kinézetén kívül? Szeretnék már végre egy profi gamer egeret vásárolni főleg Counter Strike : Global Offensive használatához, de előtte meg szeretném tudni hogy megéri megvenni drágábban a fadet!? Válaszokat előre is köszi! :)
2016. ápr. 13. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ruval? :3

Elvileg csak a kinézete. Amugy steelseriesnél jobban jarnal egy logitech proteous core-val. Persze ha van ra money csak akkor.


Amugy ha nem akarsz tobbet kolteni akkor megfelel mind a ketto.

2016. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a dizájn a különbség, vedd amelyik jobban tetszik
2016. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem rival 300 van, razer deathadder chromáról váltottam fél éve, és csak azt tudom mondani hogy a rival sokkal jobb mindenben, minőség,pontosság, egyszóval brutális.. :D én ajánlom
2016. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!