Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártya kell (ene)...

Johnny B. Goode kérdése:

Milyen videokártya kell (ene) nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos nem értek ehhez a dologhoz, utánaolvastam, de már zsong a fejem a sok információtól, kérlek segítsen, aki tud!


Valami ilyesmi konfigra gondoltam:

[link]

[link]


ehhez keresnék videokártyát 25.000 Ft-ig


Nem tudom eldönteni, hogy mi legyen, találtam egy Asus GTX 550 (ENGTX550 Ti DC/DI/1GD5, 192 bites) karit 18.000 Ft környékén, az használt, illetve egy új SAPPHIRE Radeon R7 250X (1GB GDDR5 128bit) karit.


Nem tudom eldönteni, melyik lenne a jobb, esetleg ha valaki tud egyéb ötletet, szívesen fogadom!



Előre is köszi!



2016. febr. 22. 13:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy a gép játékra kellene - ha nem is a legújabbakra - és lehet használt is, ha valakinek van jó ötlete, ajánlata
2016. febr. 22. 13:50
 2/15 anonim ***** válasza:
hát most nézve netten sem lenne olcsóbb pl egy ilyen inteles gép. remélem windowst nem kérsz rá ha nem telepítesz magad. ezek közül egyiket sem hajtaná ki a proci max r7 240-et tennék mell. tudom van akit nem zavar hogy 10-15 -re laggol a játék csak menjen rajta ! használtan gtx 550 ti 18 -ba szerintem sok ! inkább egy gtx 460 csak a táp is bírja mert ki tudja milyen hulladékot tesznek bele. vagy egy gtx 560 ti esetleg gtx 470 ti amit lehet fikázni de van olyan játék ahol pont arra a +280 mb-re van szükség hogy el fusson hd-ban és ne legyen micro lagg a vram elfogyása miatt. gyűjthetnél majd pénzt később egy 4 magos c2 quad procira .
2016. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Inkább gyűjts még pénzt, de ne előre össze rakott gépet vegyél.
2016. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
jah és azt elfelejtettem le írni hogy ha garira kerülne a sor véletlen ettől a cégtől ne várd .
2016. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45 ezre lehet összesen gépre. talán hardverapon.
2016. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]

na az ilyenre szoktam mondani hogy jó árazás !


[link] ( benne lévő videó kártyát eladni 6-7 ezerbe és mehetne mellé egy gtx 460 )

[link]

(érdeklődni milyen videó kártya van benne )


[link] (kellene bele vga és süvítene )

most linkeltem random valamiket lehet bogarászni biztos vannak ehhez hasonló vagy jobb ajánlatok is!

2016. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

uj 250X 18ezerert ajandek ha annyiere van es biztos hogy az es van ra gari is tenleg (vagyis valoban uj)

550Ti nagyon draga 18ert foleg hogy gari se lehet ra nagy esellyel de garival sem erdemes megvenni


ellenben ha proci gyenge benuk akkor tenleg nem jo valasztasok

2016. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

kerdezo #6


szerintem 1045 x6 os konfig tularazott erosen es hianyos infos


4magos gep 40ert nagyon hianyos infos...


35ezres ha megfelelne ebben az alapotaban (vagyis nem fejlesztened) turheto lenne ha olcsobb lenne :D


60ezres Dell eleg turheto ha a tipusnak megfelelo hardvereket tartalmazza akkor utana lehet nezni adatainak


vegulis olcsobb arat elviselne hisz a proci lehet az egyeduli "extrem" hardver benne

2016. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
bár igen az x6 most nézve újra tényleg túl árazott . de ahogy írtam random linkeltem. linkeljetek ti is.
2016. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

60ezres Dell eleg turheto?

csak a proci kerül 35-40 ezerbe. és akkor hol van itt az alaplap +8 giga ram+táp +hdd ... ez erősen jó vétel kissé alul árazott.

2016. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!