Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép összerakás?

Számítógép összerakás?

Figyelt kérdés

Egy gépet szeretnék össze rakni teljesen a 0ról, olyat ami 5-6 év múlva is elmenne,max 110 ezret szánnék rá. Amire eddig én gondoltam:

g3240

asrock h81m-hds r.2.0

4GB ddr3 kingston fury ram

gtx 750 TI 2GB

WD blue ezex 1TB

fsp hexa+ 400W



2016. febr. 21. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell elmennie, mert ha játékra, akkor ennyiből nem úszod meg :D


De a processzor az nekem nagyon szúrja a szemem, azért egy i3 illene, és a ram is kevés (lesz).

2016. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hova menne el?


gephaz? valami belepos haz legalabb elegyen (alsotapos es kereszthuzatos)


jonak tunik amit ismerni

2016. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

DeepCool Smarter (felsotapos)

Zalman ZM-T3

Xigmatek Echo

BitFenix Nova


pl.

2016. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A ramot bővíteném,és játékra is kellene,de csak lol,és be 3-4. Házat pedig majd nézek :)
2016. febr. 21. 19:20
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

a hangsuly azon van hogy ne hulladek hazat vegyel mert akkor jobb ha tenleg semmit se veszel amig nem tudsz egy normalisra (azt az 1-2ezer pluszt) raszanni


de vegulis ha soha nem fejleszted akkor mindegy, de még igyis megbanhatod hiszen azonali sok hatranya van egy legalja haznak

(kinezet az egy dolog, jok kozt is rengeteg van vagyis tudsz neked tetszot valasztani)

2016. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
* semmit se (marmint hazat, a nelkul is lehet hasznalni ha nalad nem jelent problemat (macska, gyerek))
2016. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!