Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket érdemes megvenni ár...

Melyiket érdemes megvenni ár /sebesség /memoria méret? Gtx 980 Ti 6gb, r9 390 8gb, r9 390x 8gb, Gtx 980 G1 4gb, r9 nano 4gb, r9 fury 4gb, r9 fury x 4gb?

Figyelt kérdés
A legtöbb videokártya 4 gb os de ma már egyes játékok több memoriát igényelnek mint 4 gb vram . Igy melyiket érdemes megvenni?

#gtx 980 g1 #r9 nano #r9 fury
2016. febr. 18. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mai napig a GTX 980ti a megbízhatóbb ezek közül.
2016. febr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, az összes kártya jó amit elmondtál. Az nvidia 980ti kártya a legerősebb ezek közül. Vad figyelembe a szoftvert amit adnak a cégek. Én jobban szeretem az nvidiát tehát én azt venném. De ami erősen az AMD mellet szól az a FreeSync.

Tehát nézd meg melyik kártya mit tud nézz revieweket és szerintem 4gb-nál több memória nem kell még, de talán a jövőben hasznos lesz.

2016. febr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

felbontast kellene ismerni amire szanod,

mert FHD re egy Nano vagy Fury X brutalis de draga is, 980 talan picit olcsobb toluk meg konyebb is talalni ahol kapni (persze lehet csak en nem latok nano/fury kat...)

WQHD felbontasig is jol el tudsz lenni veluk


ezekre a 390/390X is jo elobbi inkabb FHD ra idealis utobbi WQHD ra is

illetve kesobbi (mostani CrossFireX rendszerhez idealisak, igy mar 4K hoz is megfelelhet)


980Ti meg minimum ha 4K felbontas a cel, kesobbi SLI hez is jol johet


napjainkban a legtobbet csak Titan X SLI x2 vel tudod kihozni grafika + Frame/s teren


nem tudom mit igenyelsz de egy atlag jatekosnak boven eleg 1db 390X vagy 980 kozul valasztani, ezzekel kihuzod amig Polaris/Pascal vga ra levaltod majd oket...

2016. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Marhára nem egy kategória, amiket felsoroltál, így valóban először is azt kellene eldöntened, hogy milyen felbontásban akarsz játszani! Valamint jó lenne tudni a géped többi komponensét is!

FHD-ra 970/980-nál nagyobbat felesleges. QHD-t célozhatod még meg észszerű keretek között, a 4k-ra már csak csúcskártya, de abból is inkább kettő, 6/8 magos i7-tel! Ez utóbbi esetén ugrottunk egy rohadt nagyot a pénztárcában.

2016. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hello én crysis 3 rajongó vagyok és FHD ban játszom mert arra van pénzem most egy 960 gtx van de lassu a crysis 3 alatt fhd ban és fxaa ban minden ultra beállitáson kb 42 fps de nekem 60 kéne stabilan. Na most erre keresek kártyát.
2016. febr. 19. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!