Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Proci csere után gép felpörög...

Proci csere után gép felpörög de nem ad képet? Help!

Figyelt kérdés

Barátnőmnek összeraktam egy gépet itthon talált régi alkatrészekből. A hardverek mindegyike hibátlan, egyenként teszteltem mindent. A gép elindult, minden prímán ment, viszont kevésnek tartottam a bele került procit (egy Dual Cores Celeron volt benne) így ezt cseréltem egy Intel Core 2 Duo E6700-as 2.66GHZ-es procira. Az alaplap oldala azt írja, hogy támogatja ezt a procit, azonban mikor beraktam (természetesen nagyobb hűtővel mint ami a celeronon volt) a gép bekapcsolásakor minden szépen felpörög, azonban nem ad képet, és újra se tudom indítani a gépet csak teljes áramtalanítással. Szóval nem reagál se a hosszan tartott power gombra se a resetre. CMOS resetet próbáltam nem segített. Aggasztó, hogy még a bios teszt se fut le. Mivel próbálkozhatnék?


Asus P5LD2-VM

2x 1GB DDR2 800Mhz Kingston

400W-os Codegen (igen tisztában vagyok vele hogy egy f*s, idővel cserélni szeretném.)

Hitachi Deskstar 80GB HDD Sata2


[link]



2016. febr. 15. 16:37
1 2
 11/12 axonbite ***** válasza:
mivel a régivel megy bár milyen hihetetlennek is tűnik számodra sajna az új processor hibás cseréltesd amint lehet vagy legalább is vidd be próbálják ki előtted hogy valóban elindul
2016. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen az lesz. Este még kipróbáltam egy másik vga-val, meg se hajtja a vgat pedig a másik procival tökéletes. Így én is arra jutottam, hogy nincs mese ezt cserélni kell. Köszi a válaszokat, ment a plusz mindenkinek.
2016. febr. 16. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!