Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Menthető vagy NEM menthető a...

Menthető vagy NEM menthető a pendrivom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy adott egy 2 gigás 1 hónapos pendrive, semmi extra műveletet nem végeztem vele, csak lejátszottam zenét róla illetve másoltam rá, majd egyszer csak megállt minden. A gép mutatja külön meghajtóként és azt írja az eszköz megfelelően működik, holott a total commander azt írja nicns ilyen meghajtó a rendszer pedig minden mozdulatra formázni akarja, amit el is fogadnék, OK-zom és még sem tudja formázni, Win 7en és XP-n is próbáltam 3 különböző programmal is formázni, sikertelenül. Figyelem! Garancia már nincs! Ilyen javaslatokat ne írjatok hogy cseréljem, inkább örülnék ha vki tapasztaltabb írna egy olyan tippet, pl. programot ami nem foglalkozik semmivel és kegyetlenül formáz és teszi a dolgát, ahelyett hogy csak problémát írna ki illetve ötleteket. Köszi!!
2010. márc. 29. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez valami kinai gyártmány? Haver vett ilyet, három hónap után ki kellett dobni. Nézd meg itt, látja-e? Sajátgép, Meghajtók, akár G, H, I akármi lehet. Aztán próbáld innen inditani.
2010. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kidob. Újat vesz 2000 forintért.
2010. márc. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bp1985 ***** válasza:

szedd le az Active partition recovery-t. Torrenten van full verzió. Nekem a halott hdd-ről lementett mindent!!!

Get data back azt sem tudta, hogy mi van ott, meg milyen vinyó az, ellenben a partititon recovery meg simán, hiba nélkül visszaállította. Az a lényeg, hogy bedugod, elindítod a progit, majd kiválasztod, hogy hova mentsen.

2010. márc. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a pendrive flash nem hdd. Egész máshogy működik. HA formázni sem lehet akkor kuka. Ennyi sajnos.
2010. márc. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos anak sanyi van, nem nagyon érdemes vele foglalkozni. Még ha valami csodát is művelne vele, nem lenne rajta biztonságban semmi, bármikor elszállhatna újra. Hál'Istennek most olyan korban vagyunk, amikor 2.500-ért dupla akkorát kapsz újonnan.
2010. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
Pendrive-ról is ment a recovery. Ki lett azon is már próbálva.
2010. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A recovery csak fájlrendszertől függ, pendriveról is mennie kell. Csak akkor nem megy róla, hogyha a flash controller szar, de akkor a pendrive kuka.


Amúgy adatmentés után menj boltba és vegyél egy PD-t, ne sóherkedj. A kingston jó + élettartam gari is van némelyikkel, de legalább 5 év.

2010. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez egy mp3 lejátszós napszemüveg
2010. jún. 17. 20:51
 9/9 bp1985 ***** válasza:
Ha garis, vidd vissza.
2010. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!