Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Molex csatit fordítva dugtam...

Molex csatit fordítva dugtam a winyóra. Menthető még?

Figyelt kérdés

Sikerült fordítva rádugnom a tápcsatit. Pontosabban amikor dugtam volna rá, fasza kis szikrázás volt. Mivel fordítva volt a 12V-os vezeték ért hozzá az 5V-oshoz.


Winyó meg se nyekken, motor nem pörög fel. Végignéztem az elektronikát, semmi égésnyom.

A cuccokat még megtudom menteni?


2011. okt. 15. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld szervízben, szerintem csak egy apró áramkör égett ki, úgyhogy elvileg maga a merevlemez tárolóegysége működőképes maradhatott. Ha nem túl fontos cuccok voltak, kár vele foglalkozni.
2011. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha találnál egy hasonló, de hibásabb vinyód megpróbálhatnád az elektrónikát cserélni. mást nem tudok ajánlani. de ahogy irták, ha nem fontos adatok vannak rajta szerintem se érdemes foglalkozni vele
2012. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!