Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a számítógép config elvinné...

Ez a számítógép config elvinné a Grand Theft Auto 5öt?

Figyelt kérdés

[link]


És ha igen, milyen grafon szerintetek?



2016. febr. 7. 17:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A csúcsverzsenyzők közül kimaradt az Akyaga meg a Kolink! Ezúton pótolom. :-D
2016. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Trevor. ***** válasza:

Van ám még bőven hulladék táp :D

Ha szétnéztek pl. egy román PC-s oldalon, ott vannak ilyen N-joy, Inter-Tech meg hasonlók.

2016. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha meg nincs több pénzed, hogy drágább alkatrészeket vegyél, abszolút megérthető. Ebben az esetben célszerű kihagyni az optikai meghajtót, illetve valamelyik i3-at választani az i5 helyett, az is elég less hozzá. A "felszabadult" pénzt meg lehet fordítani tápra meg vga-ra.
2016. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

[link]

ezt a tápot néztem ki a danubius helyett. szerintetek?


valamit kicseréltem a videókártyát 2gigás gtx750-re.

2016. febr. 7. 22:48
 15/18 Lord Hidan ***** válasza:

inkább [link]

200ft-al drágább

2016. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

na és még egy kérdésem van, intel core i5 és ez a fajta corsair 2x4GB memória kompatibilis az alaplappal?

A processzor után utánanéztem és elvileg igen, viszont ezt a fajta RAM típust nem találtam.

2016. febr. 8. 11:58
 17/18 anonim ***** válasza:
kompatibilis
2016. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az i5-öst cseréld le egy i3-ra, felesleges egy ilyen "gyengus" konfigba i5. Az így megtakarított pénzt pedig fektesd be egy minőségibb tápba, pl. ebbe: [link]


(további válaszolók: tisztába vagyok vele, hogy a CX széria nem a világ legjobbja, de szerintem egy ilyen gépbe bőven elég lesz)

2016. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!