Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a PC játékokra jó?

Ez a PC játékokra jó?

Figyelt kérdés

Alaplap: ASROCK B85M PRO4

Processzor: Intel Core i5-4460

Memória: Kingston 2x8GB DDR3 1600 Mhz

Videókártya: Gigabyte R9 390 8GB GDDR5

Merevlemez: Western Digital 1TB 64MBWD10EZEX

Tápegység: EVGA 600W 80B

Ház: Aerocool Aero 500 fekete

DVD -Író :Asus SDRW-08D2S-U Lite fekete

Op. Rendszer: Windows 10 Home 64 bit

Hűtőventillátor: Arctic Freezer 7 Pro Rev 2

SSD: Kingston 120GB HyperX Fury



2016. febr. 2. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ilyen alaplapom van, és 1,5 év alatt behaltak rajta a ram foglalatok


Ajánlom inkább a Gigabyte alaplapjait.

2016. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Most jöttél rajolni? :D
2016. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 Általában azt szokták mert nem esik le nekik az, hogy Murphy törvénye mindig is működésben van...


Amúgy jó gép lesz, de!

A 2x8 helyett 2x4.

Ha jól számolok akkor hozzáteszed a spórolt pénz a táphoz így Seasonic SS-S12-520-nak ki kell jönnie.

A hűtőventi fölösleges, így ha azt kiveszed és még ~5000-et kellene gyűjtened akkor egy normális Sapphire R9 390 jönne ki, ami nem fog túlmelegedni.

2016. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó én nem venném meg! talán a LOL elmegy rajta de az is laggolva! Tehát nem jó befektetés !
2016. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Mi az ,hogy jövök rajolni? Nem értek hozzá ,minden ember mást mond ,van aki szerint ez rossz ,és ezért tettem ki.
2016. febr. 2. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ha ennyiért veszel gépet akkor gondolom nem gyalupadnak használnád tehát felesleges a kérdés beb#szna ha egy 250Ks gép nem "lenne jó"
2016. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így merjen az ember bármit is megkérdezni, mert egyből trollkodásnak és villogásnak vélik... Minek kell más pénztárcájában turkálni?


Igenis lehet egy 300 ezres gép is aránytalan vacak (a felhasználási területtől függően), vagy rossz benne a táp/rosszul szellőző a ház, bármi. Inkább kérdezzen kétszer, még ha csak enyhén laikus is, mint dobja ki a pénzét, ha abból a pénzből vehetett volna jobbat is.


...


Kérdező!


Gigabyte-tól nem vennék R9 390-et, pláne, ha ez az a 90 ezer körüli darab. Sapphire, hogyha AMD. Jobb hűtéssel.


Az Asrock alaplapokat fenntartásokkal kezelem. Én az Asust javaslom, bár kicsit drágábbak a lapjaik, de soha nem volt még gondom Asus-termékkel.


A külön procihűtő nem annyira szükséges. Igazából elhanyagolható. 16GB memóriát kihasználnál egyáltalán? 8GB egyelőre még mindenre elég, pláne i5 mellé. Még akár az optikai meghajtó is felesleges (relatív), hisz pendrive-ról is telepíthető a rendszer - én speciel időtlen idők óta nem használtam DVD-t/CD-t, hiába vettem DVD-írót. Halott adathordozó.


Ahogy javasolták, a pénzt inkább egy jobb tápra és videokártyára költsd.

2016. febr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!