Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az alábbi konfigot összerak...

Ha az alábbi konfigot összerakom az év vége felé az elég lesz majd (játékokra)?

Figyelt kérdés

Proci:

[link]

Alaplap:

[link]

RAM:

[link]

Videókártya:

[link]

Elég lesz majd még egy kis időre nekem? (nincsenek nagy igényeim meg tudok barátkozni low grafikával is)

A játékok 1366x768-ban lennének futtatva.



2016. jan. 17. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen alacsony felbontáson ultraközeli grafikai beállításokkal fogsz tudni játszani.
2016. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az év végéig lesznek még árváltozások, meg biztos jönnek új hardverek, lehet addigra neked is több pénzed lesz rá, szóval jobbat is össze lehet akkor hozzni. Fölösleges ennyivel előre gondolkodni.
2016. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy több pénzem lesz sajna örülök ha ezt is össze tudom hozni és nem hiszem hogy ez alatt az egy év alatt annyit fog változni.. max lemegy 50e. alá a gtx 950 és az esélyes lesz :D de ennél sokkal többre nem számítok esetleg Skylake frontról árcsökkenés de azzal is csak a baj van amint láttam a neten.
2016. jan. 17. 12:50
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 pl. milyen bajok?


fo ok inkabb hogy gyakorlati ertelme nincs illetve ha ugy alakitod akkor meregdraga...


950 az tenleg hasznos lenne es valoszinu beesik majd arba mire veszed


gephaz es tapegyseg a legfobtosabb

2-3ezret gephazon nincs ertelme sporolni ha egy normalist kapsz (ha nem ilyent terveztel, alsotapos kereszthuzatos)

tapegyseg meg konfigod ala 950 el ha tuningolod is 300 as tap is boven eleg

szoval minel minosegibet kell keresni nem nagyteljesitmenyut ertelmetlenul

be quiet! Pure Power L8 300, 350

mindketton van 1db 6+2pin pcie vga tapcsati

ezek a tapok minimimok pl.

2016. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy a Skylake procik terhelés alatt nem jl számolnak meg hasonlók. Gépházat azt szeretném meghagyni (Sharkoon Rebel 9 valamelyik változata) Tápot pedig használtan akarok venni úgy 300-450 watt között és azt venném meg először mivel azt a mostani konfigban is tudom hasznosítani :D
2016. jan. 17. 13:23
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5 ok de jarj utana hogy erdemes vetelre es hasznalatra e az adott tipus

prohardver.hu ajanlasi listai vagy rakerdezel, uj gepet foleg ha haszna,t tapra kotsz nem art a legminosegibbet beszerezni amit tudsz

es mivel hasznalt bevizsgaltatni vagy legalabb bemeretni nem artana...

2016. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5 gondolom ez tuningnal problema mert olyanokat adott ki net, es minden platform hibazik tuningolva magas terhelesen ("TULhuzaskor")

itt skylake nal a ram hibazhat a nagyon magasnorajelesek vagy eleve gyari fele tuningoltak

de akkor ugylatszik igy semneri meg a Skylake ha ez jelemzo :P

de annyira még nem elterjedt hogy sok felhasznaloi gyakorlati info legyen foleg komolyabb tuning (es ram tuning!) rol...

2016. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem bőven elég a 4. generációs intel megoldás :D Most is egy Core 2 Duo-val tolom és nem érzem szükségletét a 3000Mhz-s RAM-oknak :P
2016. jan. 17. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!