Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer egér max 6-7 ezerért?

Gamer egér max 6-7 ezerért?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani normális gamer egeret/egereket maximum 7 ezerért? A4-TECH -es egereket nézegetem.

CSGO, LOL, WOW, -hoz használnám főként.

Azok lennének a feltételeim hogy normális legyen a szenzora magyarúl ne "remegjen"(lehessen fpsben normálisan lőni), ne legyen olyan hibája hogy 1 hét használat után bal klickel 2-4 kattot érzékel 1 kattintás alatt, viszonylag sokáig bírja min 1-2 év.



#egér #WoW #CS:GO #6-7ezerft
2016. jan. 20. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy magas minőségű irodai egeret, mert 6 ezerért nem fogsz kapni gamer egeret, mert a tőke az extrákra megy, nem a felépítés minőségére.
2016. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És magas minőségű irodai egeret tudsz mondani?

De az akkor jó legyen fps-hez.:D

2016. jan. 20. 14:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Innen a legolcsobb parat nezd meg, amelyik kenyelmes (nek nez ki) azt erdemes venni.


[link]

2016. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Üdv! Én a következő 3 terméket javasolnám:


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]

2016. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én egy Keep-Out x4 egeret használok meglehetősen aktívan 2 éve, semmi baja. Elhiszem, hogy a keep out - mint approx jogutód - nem a legnevesebb márka, de nekem bizonyított az egeres periféria terén (ráadásul olyan jó az egérpadjuk, mint amilyennel még soha nem volt dolgom)

A belépő egerükre is 3 év garanciát adnak, tehát semmit nem veszíthetsz vele, ha kipróbálod: [link]

Amiket a kollégák feljebb linkeltek neked, azokon 1, illetve más típusnál 2 év gari van. (nem mondom, hogy azok rosszak lennének, de a gari az gari :) )

2016. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként #3 ott amit linkeltél a legolcsóbbak ára is 9-10 ezer fele van.
2016. jan. 20. 17:26
 7/11 anonim ***** válasza:

#6: Neztem, nagyon el van szallva az euro arfolyam, mar egy ideje:/

Viszont ezeket a Prohardveres sracok teszteltek szakszeru modszerekkel, igy a leheto legjobb szenzor van bennuk (es nem esnek szet). Kompetitiv jateknal csak ez szamit.


A Microsoftos egereket nezd meg a listarol, akar hasznaltan - ezek tenyleg olcsok.


Ha nem a szenzorminoseg az elsodleges, akkor a sok ev garisat valasztanam, nem azt ami vilagit mint egy karacsonyfa.


Ha a teszteles erdekel reszletesebben, ezt ajanlom:

[link]

2016. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennyiért a Genius Maurus GX-et vagy a Gigabyte Force M7et ajánlom.
2016. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és ezeknek normális a szenzorja?
2016. jan. 21. 17:37
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Pont azért ajánlom őket. Jó szenzor, jó elektronika, jó összeszerelés, minőségi mikrokapcsolók. Ennél a kettőnél jobbat csak kétszer ennyiért találsz.
2016. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!