Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 5-15 ezerért jó egér játszásho...

5-15 ezerért jó egér játszáshoz (WoW, CS:GO)? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami jó gyors és vannak az alap (bal, jobb, görgő) gombok mellett oldalt is gombok. Steelseries Rivalra gondoltam de ha van jobb írjátok le. E

2015. jan. 31. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

[link] , [link] .


Én jelen pillanatban Genius Gila-ra gyűjtök, haverom viszont nem rég vett egy olyan Gigabyte-ot, amit linkeltem. 4 hete van meg neki, de cs:go-ban nagyon látszik nála a javulás... Nova 1 volt, most Master Guardian 2 ! :)

2015. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

keep outx4: [link]

prohardveren írtak róla, a spanyol Approx nevéhez fűződik

2015. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

először azt tisztázzuk le, hogy hogy fogod az egeret.

Amúgy attól, hogy csili-vili az egér, attól még nem lesz jó (lásd Gila).

Ha már rászánok 15-öt, akkor az legyen normális belsővel ellátva.

A Rival nem rossz egér. Ott van még a Kana is, az is jó.

De nagyon jók a Logitech-ek is. Vagy ott van még a Zowie, de sajnos az kicsúszik a keretből.

2015. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 8200 DPI-t tud a Gila. Elismerem, hogy kicsit csicsás, de azért nah... A sok gomb is kedvező /szerintem/ , az egér fogását nem néztem, pedig tény és való, hogy a kézre állás fontos.
2015. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az, hogy 8200dpi-t tud, az kb semmit nem jelent.

Attól még a Gila nem a legjobb egér.

Egy hasonló árú Steelseries, Logitech sokkal jobb.

Lehet nincs rajtuk annyi gomb, de a szenzorok, kapcsolók sokkal jobbak. Hiába van 8200dpi-d (ami fullHD-n amúgy is totál értelmetlen), ha azon már totál pontatlan.

Ajánlom, hogy egy kicsit olvass utána az egereknek, és akkor majd látod, hogy miről beszélek.

2015. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Majd mazsolázok belőlük. KÖSZI
2015. febr. 1. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!