Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elképzelhető hogy megsütöttem...

Elképzelhető hogy megsütöttem a videokártyám?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom i5 4200u 8GB ram nvidia geforce 840M 2GB. Összetörtem a képernyőjét és pár hónapig egy 80centis Led tv-re volt rákötve hdmi-vel. Az utóbbi időben észrevettem hogy egy közepes, inkább nem túl magas gépigényű játék stabil 100-200 fps helyett 20 és 40-50 között ugrál. Ha van valami történés akkor azonnal lemegy 20-30 fps-re és nagyon idegesít. Remélem csak valami frissítés miatt van ez, mert eddig még 80 alá se ment az fps soha. Lehet hogy a nagyobb képernyő ártott neki?
2016. jan. 15. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Felbontása növekedése = grafikus teljesítmény csökkenése. Nem mindegy, hogy 1366 x 768, vagy 1920 x 1080. Az utóbbit nem bírja ez a GPU.
2016. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megsütöd a videokártyád, akkor általában az a jelenség hogy szürke kockaszerű kivehetetlen alakzatok villognak a képernyőd teljes területén kép helyett.
2016. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó hát nem úgy értettem hogy teljesen tönkretettem volna :) amúgy a tv-n is 1366X768-on ment.
2016. jan. 15. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!