Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elképzelhető hogy ilyen a gépem?

Elképzelhető hogy ilyen a gépem?

Figyelt kérdés
Van egy asus gépem. I5-4200u 8GB RAM 2GB nvidia 840M. Másfél éve vettem szóval egy nem régi megjelenésű konfiguráció. Az a bajom vele, hogy szerintem a windows 8at szereti. Ez azt jelenti hogy kaptam hozzá egy illesztőprogramos Cd-t ami írja is hogy csak win 8.1 kompatibilis. Viszont nem a win7 jobban bejön, ezért azt raktam rá. Igen ám, de a win7 telepítése után nem volt rajta semmi ami működjön. Főleg a net, külön kellett hozzá leszedegetni mindenféle illesztőprogramot másik eszközzel, hogy kábelről tudjak netezni. A wifihez is külön kellett. Meg tudtam csinálni, de sajnos a wifi gyengélkedett, néha ledobált. Amúgy semmi baja nem volt. Viszont Windows 8.1 telepítése után azonnal tudtam netezni utána raktam fel cdvel minden illesztőprogramot. Csak sajnos win 8.1-en például a GTA 5 nem nagyon akar elindulni. Meg alapból a win8.1-et nem is kedvelem. Szerintetek elképzelhető hogy inkább win 8.1 kompatibilis a gépem? És érdemes lenne megbarátkoznom vele?
2016. jan. 12. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Rakj rá Win10-et . az win7-8 keveredés jó mixe :D
2016. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt rajta win10 is...szerintem az katasztrofális :D
2016. jan. 12. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:

A gta V-öd eredeti?

Mert olyan nincs, hogy 8.1-en ne fusson.

2016. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Trevor. ***** válasza:
A 8.1 valóban egy katasztrófa, de a Win10 egy nagyon jó rendszer, csak még kiforratlan. A Win7 meg nagyon jó úgy, ahogy van. Nekem az eredeti GTA V tökéletesen fut Win10-en, sőt több fps-em van, mint Win7 alatt volt.
2016. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából semmi nem eredeti a szoftvereimből. Win 7-8.1-10 mind kammer volt, viszont raktam rá windows loadert meg KMSpicot és utána nem zaklatott hogy nem eredeti. Viszont a letöltött GTA V ment a win7-en. Mindegy. Igazából nem fontos mert már nem játszom annyit. Már csak az kéne hogy legyen rajta valami rendes op rendszer ami lehetőleg nem win8.1 :D win 10 egyszer volt a gépemen, de nem tudom valami miatt leszedtem...viszont másik gépeken kifejezetten nem tetszett, mert egy csomó mindent lekorlátozott és például nem hagyott videókat vagy képeket nézni. Sőt még a fülhallgatómat se tudtam használni mert letiltotta máshol....Amúgy win 10en gondolkoztam még, de ahhoz meg kell győzzenek. Ha gondoljátok ti is mondhattok pár érvet miért ajánljátok vagy éppen miért nem...
2016. jan. 12. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem jó a letöltött windows verziód, lehet túlzottan kiherélték.


Ha semmi sem eredeti és emiatt nem tudod a szükséges kompatibilitási patcheket telepíteni, akkor nem feltétlen a windows a bűnös, hanem vagy a crackelő csapat, vagy az, aki semmit sem vesz meg eredetiben :)

Nekem a gta futott tört win 7-en, 8.1-en és win 10-en is hibátlanul, eredetiként. Próbálj meg másik verziót keresni a windowsból, ha ennyire lekorlátoz. A GTA V meg egy olyan dolog, hogy mindig figyeltek a másolásvédelemre, nehéz megfelelően feltörni.

2016. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt, hogy kiherélték? Miket vesznek ki a tört windowsból? Ncoreoról szedtem. Mert eddig olyat szedtem le amit a legtöbben letöltöttek. Akkor majd jobban utána nézek. Szerinted akkor win7 vagy win10?
2016. jan. 12. 14:40
 8/8 anonim ***** válasza:

A win 7 egyébként a legjobb.


A kiherélt verzió olyan, mint pl a LITE típusok, melyekből a crackelő csapat önkényesen kivesz olyan, nem létfontosságú programokat, melyekre szerintük nincs szükség. Pl a beépített képnézegető, filmlejátszó media player, vagy régebben az xp-ből a játékok. Ilyen eljárások során sérülhetnek, eltűnhetnek egy adott programhoz szükséges fájlok.

2016. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!