Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy konzolos játékot...

Ha egy konzolos játékot felrakok a gépre akkor tudok vele játszani? (Ewent EW3170 gamepad/kontroller)

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami nagy gamer és nem is nagyon értek hozzá csak arra vagyok kíváncsi hogy a fent említett gamepaddel lehet e velük játszani. Bátyám vette nekem és ki szeretném próbálni csak nagyon nem értek hozzá.. valaki segítene?

2015. dec. 28. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia, szoval a testvered vett neked egy jatekot amire nem az van rairva (dobozra), hogy PC/DVD hanem az hogy xbox360/xboxone/ps4/ps3/ps2 ?
2015. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, hülyén fogalmaztam.. A bátyám vett nekem a fent említett kontrollert vagy gamepadet. Csak foggalmam sincs, hogy hogyan tudnám összekapcsolni játékokkal, mert nem igen érzékeli a játék. (a gép érzékeli)
2015. dec. 28. 21:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Nezz hozza a neten drivert vagy a dobozaban nem volt egy telepito lemez ? Azt felrakod es elv jonak kene lennie
2015. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 BM-Striker ***** válasza:

Windows magától felismeri minden felhasználói beavatkozás nélkül.


Csak dugd be és játssz.

2015. dec. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De a játékok nem ismerik fel, a gép felismeri.. nem tudom hogyan kéne azokat át állítani..
2015. dec. 29. 17:29
 6/13 BM-Striker ***** válasza:

Ezt a játékon belül kell beállítani.


Kérd meg a bátyád, hogy segítsen.

2015. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A bátyám nem velünk lakik
2015. dec. 30. 19:47
 8/13 anonim ***** válasza:

BM Striker

Nekem a webkamerához kellett driver

De ettől függetlenül a gamepadhez nem kellett drive

2015. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen játékkal próbáltad? Ismered az Xpadder nevű programot?
2015. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Gábor_79 ***** válasza:

A játékokban külön be kell állítani, mint opciót, a kontrollerrel való vezérlést. Kettő kontrollerem van és az egyik ment simán, a másikhoz meg kellett driver, mert addig meg sem mozdult. Valamivel jobb volt az utóbbi, mint az első.

Beütöttem a keresőbe az általad említett típust és ahhoz is kell driver. Ez a gyártói oldallal hasonlatos helyről való. Letöltöttem és zip fájl. [link]

2015. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!