Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A vezetékes Xbox 360 kontrolle...

A vezetékes Xbox 360 kontroller összeköthető az Xbox One konzollal?

Figyelt kérdés

Van nekem egy Xbox 360 kontrollerem már egy ideje. Most beruháztam egy Xbox One konzolra. Amikor viszont megpróbáltam a régi karral használni a One-t, az nem működött. Utánaolvastam, elvileg nem kompatibilis a kettő.

Viszont reménykedem benne, hogy van erre valamilyen megoldás, pl. valami csatlakozó.

Tudnátok a tanácsaitokkal segíteni?

Előre is köszi!!



2015. nov. 27. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2015. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezért érdemes volt ideböfögnöd.... Ha nincs értelmes válaszod, akkor nem kell megszólalnod!
2015. nov. 28. 14:33
 3/5 anonim válasza:
A kerdesedre valaszolt csak...
2015. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És mégis melyik részére?

- nem, nem tudnánk segíteni!

Vagy

-nem, nem lehet megoldani!

2015. nov. 30. 02:24
 5/5 Thimothi válasza:

De tudod használni, csak szükséged van egy számítógépre, vagy laptopra, amin Windows 10-es op rendszer van, annyit kell csinálnod, hogy a vezetékes Xbox 360 kontrollert csatlakoztatod hozzá. (a Windows 10 automatikusan felismeri, semmit nem kell telepítened!)

Majd elindítod a számítógépen az Xbox alkalmazást (ez is része az op rendszernek, ezt sem kell telepíteni)

Bejelentkezel az alkalmazásba a microsoftos profiloddal.

Fontos, hogy az xboxod és a számítógépes ugyanazok a hálózaton legyen, mert kűlönben a gép nem fogja észlelni.

Felcsatlakozol a gépeddel az xboxra. Lesz bal oldalt azt hiszem egy Xbox vagy konzol nevű fül, ott tudod párosítani a gépedet az xboxal. Ezután, ha megvan az Xbox, lesz egy átvitel feliratú gomb. (ezzel tudod streamelni az xboxról a számítógépre vagy más eszküzre az Xbox képét, ha esetleg valaki mondjuk tvt akar nézni, viszont te játszani akarsz. Rányomsz az átvitelre, és már tudod is irányítani az xboxodat a számítógépen keresztül.

Az átvitt kép felbontását vedd le minimumra, mert ha nagyobbon nagyod, akkor lecsökkenhet az xboxon az fps, ha többen játszotok. Mi így játszottunk hárman diablo 3at két Xbox One és egy Xbox 360 kontrollerrel. Rácsatlakoztunk, levettük minimumra az átviteli képet, és kikapcsoltuk a pc monitorját és a Tvn játszottunk mindannyian. Ez Elméletileg ugyanígy megoldható a vezeték nélküli kontrollerekkel is, csak akkor a 360as adaptert kell beledugni a gépbe és a Windows 10 Elméletileg azt is automatikusan felismeri és működnie kell, sajnos azt nem tudtam kipróbálni, mert nincs ilyen adapterem.

Jó szórakozást :D

2015. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!