Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Controller GTA V Működik?

Controller GTA V Működik?

Figyelt kérdés
A controllert még mindig nem tudtam csatlakoztatni zölden világít a vezetéken a pötty és a 4 csík körben ki be kapcsolgat , a gép azt írja ,hogy jó a GTA V mégsem érzékelim ilyenkor most mégis mi a .. van?

2015. okt. 23. 19:58
 1/8 A kérdező kommentje:

érzékeli*


Bocs a helyesírásért csak már rohadt ideges vagyok

2015. okt. 23. 19:58
 2/8 anonim ***** válasza:

öhm...milyen 4 csík? milyen vezetéken milyen pötty? egyáltalán milyen kontroller? Vagy kezdjük az elején, asztali gép, laptop, xbox, ps, vagy mi?

Operációs rendszer? Kompatibilitás? Illesztőprogam?

Pké, én megértem, hogy ideges vagy, de ha idegességedben megfosztasz minden olyan információtól ami szükséges ahhoz, hogy segítséget kapj akkor akár káromkodhatsz is, akkor se fogunk tudni segíteni.

2015. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
XBOX 360 WIN 10 Minden telepítve van már 2x megcsináltam a Microsoft oldalának megfelelően ,de a játék nem érzékeli...
2015. okt. 23. 20:14
 4/8 A kérdező kommentje:
4 csík körbe nem tom hogy mondjam a pötty meg a vezeték végén van
2015. okt. 23. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Más játékkal próbáltad már? Van itt egy böngészőből futó teszt, ezzel megy? [link]
2015. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Visual vagy raw mode az mi?
2015. okt. 23. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha vezeték nélküli, akkor a receiver-en nyomd meg a gombot, majd a kontrolleren lévő gombot is az RB mellett balra.
2015. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vezetékes
2015. okt. 23. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!