Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kérdésem a következő. Szerinte...

Kérdésem a következő. Szerintetek új gépet vegyek vagy cseréljek valamit a mostani gépembe?

Figyelt kérdés

Everestel csináltam reportot: *****


Vagy mire tudnám kicserélni mire tudnám bővíteni a gépem?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 23. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Beviszed a boltba és megmondják.

Ha neked elég lesz amit bír, bővíts, ha nem akkor vegyél újat. Ez tényleg ilyen nehéz?

2010. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
komoly válaszokra vagyok kíváncsi h milyen bövitést tehetek bele stb köszönöm...
2010. márc. 23. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát megéri e?nem tudom szerintem fellehetne újítani a procit meg a videó kártyád de mivel régebbi az alaplap ezért azt is kell venni.Úgyhogy megéri inkább egy ujj gépet esetleg az újba átrakod a videó kártyát nem tudom ati 1900xt vagy xtx mert az 1900xtx neméri meg kidobni.Ahogy akarod egy új majdnem ott van úgyhogy inkább ajánlom az újat
2010. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attól függ, mi a problémád a mostani gépeddel. Ha csak annyi, hogy elavult benne pár alkatrész, külön-külön mindenképpen olcsóbb beszerezni, mint egy komplett új gépet venni.
2010. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm vetem nvidia gforce 250 gt-t sokal jobb lett veszek rmaot és már ppec kösz a választ öö a vido kártyám votl a szar
2010. márc. 29. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!