Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítene valaki nekem segíteni...

Balogh Tamás kérdése:

Segítene valaki nekem segíteni, miután felraktam az f1 2010-et és elindítom az írja ki hogy: A 0x7c918af2 címen található utasitás a 0x00000010 memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: written"?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
DirectX-ezz!!! Próbáld frissíteni a DirectX fájlokat, tegyél fel Microsoft Visual C++ redistributable cuccokat, és .Net FrameWork-ot, nekem is, haveromnak is ez segített.
2011. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséged, megnézem működik-e.
2011. nov. 12. 19:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosan mit telepítettél és honnan töltötted le?
2011. nov. 12. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd, nem tudom honnan voltak, mert mindenfelől töltöttem le. Pontosan a Net.FrameWork 1.0-tól egész a 4.0-ig mindet felraktam. Beszereztem a legújabb Directx-es fájlokat (DX9 frissítések stb), a Microsoft Visual C++ néhány típusát felraktam, mikor az egésszel végeztem nyomtam egy újraindítást és már dolgozott is. Nem tudok linkeket adni külön mindhez, viszont ezen az oldalon tuti megleled őket: www.4shared.com
2011. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!