Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma a videokár...

Dokker2 kérdése:

Mi lehet a probléma a videokártya 3D-s módban való futtatásánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott egy ASUS m2n4-SLI Athlon x2 5600+ konfig 4gb ddr2 800-as rammal + Gigabyte HD 7770 OC VGA- val! A probléma az hogy 3d-s módban kifagy a gép és kb 1 perc után újraindul!Normal használat közben semmi probléma! A következőket próbáltam

- Több Windows változat kipróbálása

- alaplap bios update legfrissebbre

- 2. pci express slot lepróbázva

- új táp (jelenlegi 500W-os FSP)

- 3 különböző driver (2 amd support és 1 gigabyte saját)

- vinyó csere (kínomba)

Miden alapon megy semmi sincs húzva! Ezelőtt egy gts 250 karival tökéletesen ment soha nem volt vele probléma! A 7770-en garanciában lett cserélve egy másik pc-ből teljesen új! 3 másik pc-be kipróbálva hiba nélkül ment órákat!! Valaki valami tipp hogy mi nem passzol neki? 8 éve dolgozok számítógép szervízbe összeraktam már pár gépet! Bármit írsz meg fogom érteni! Köszönöm a segítséged!


ui: Jelenleg rendben megy egy abit al8-v lappal többi mint 2 hete!



2015. dec. 11. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
alaplapot cserélném először a hardverek közül. ha újraindul, megnézném eseménynaplóba, hogy miért is tette, lehet van vmi hasznos benne. Ezután memória, proci csere ha van rá lehetőség. Gondolom a 3d-s módot teljes képernyős játékra/filmezésre mondod.
2015. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen arra értettem! Csak alaplapot még nem próbáltam cserélni de kipróbálom! A naplófálj tippet köszönöm!
2015. dec. 11. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!