Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik a hátsó bemenet?

Nem működik a hátsó bemenet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel a gépemen elől elromlott a mikrofon bemenet, ezért hátul próbálkoztam, mivel ott is van egy bemenet, viszont az nem piros. Szerintem logikusan belegondolva ott is működnie kéne a mikrofonnak, mivel hangot viszünk ugye be.

A gép érzékeli hogy oda be van dugva valami, viszont senki nem hall vele, amíg elől volt bedugva addig semmi probléma nem volt, szóval biztos vagyok benne hogy vagy valami beállítással, esetleg ott hátul lesz valami gubanc.

A kimenet működik viszont hátul, a headset hang része, és érdekes módon még a mikrofon is.

Esetleg mi lehet a probléma?

Nem leszólni, nem egy gépzseni vagyok.



#headset #bemenet #kimenet #hátsó bemenet #hátsó kimenet
2015. nov. 28. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
az alaplapra integrált hangkártya típusának ismerete sokat segítene a használható válaszhoz...
2015. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!