Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valami nem stimmel a monitorom...

Valami nem stimmel a monitorom és a videókártya kimenetemmel. Teljes sötétség, viszont ha az alaplapiba csatlakoztatom a monitort tökéletesen működik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy LG 22 colos vaci új monitorom, de ha a videókártya kimenetbe dugom bele, egyszerűen csak pislákol, "no signal entering power saving mode shortly monitor" felirattal, teljes sötétség. Viszont ha az alaplapi kimenetbe dugom bele, egyből tökéletsen működik. Nem a videókártyával van a gond, mert ha 82 centis tvt csatlakoztatom hozzá, akkor szuperül bejön minden pöccre. Mi lehet a baj? Videókártyám Geforce GTX 650.

#monitor #hardver #Ki és Bemenet
2015. márc. 26. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

UGYANEZ VOLT VELEM IS! Csak fordítva!

CRT monitort váltott egy 21.5-ös BenQ HD monitor.

Bedugtam az újonnan vásárolt HDMI kábelt, no signal.. 15 perc szarakodás után megnéztem a monitorhoz kapott VGA kábellel, és simán bekapcsolt. Amikor elindult, beállítottam a monitort hogy HDMI-n keresztül fusson. Ezután már ment a HDMI. Lehet nem a VGA kábellel kéne próbálkoznod, hanem valami mással!

2015. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyi a gond, hogy nincsen HDMI kábelem, a monitorhoz kapott vaci új VGA kábellel sem megy a videókártya kimenetből, csak az alaplapiból. Hol tudom beállítani, hogy HDMI vagy VGA kábelen keresztül fusson a monitorom?
2015. márc. 26. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Kösd rá az alaplapiba, és valahol a beállítások között állítsd be a D-Subot. Bár feltételezem alapból azon van.. jó az a kártya? Más gépben ad képet, más monitorral?
2015. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az utolsó mondatomra már adtál választ a kérdésben.
2015. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy vagy 2 hete még ment a videokártya kimenetiből is, régebbi, kisebb monitorral. Most viszont ezzel az új LG-vel sem akarja valamiért. 82cm-es tvt viszont felismeri, lehet hogy valahogy/valahol el lett állitva egy beállítás. D-Sub-ot írja ha a videókártyára kötöm rá meg mellé ezt: "entering power saving mode shortly monitor" viszont mást nem és sötétség
2015. márc. 26. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!