Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek PS4 vagy Gamer PC?

Szerintetek PS4 vagy Gamer PC?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni hogy Gamer gépet vegyek 1,209,665 Ft-ért

vagy PS4-et.



2015. nov. 26. 15:29
1 2 3
 21/30 OldHunter ***** válasza:

Kérdező!

Jobb az amit Te írtál.

Annyi, hogy nem kell ekkor tápegység rá, hanem elég egy FSP 750W Raider S 750 vagy Chieftec 750W CTG-750C.

2015. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

OldHunter: Miért jobb?

Ramból 3-4 évig 16gb bőven kiszolgálja, videokártya TitanX és GTX 980ti alig van különbség, az hogy titanx 12gb semmit nem jelent (4k-ban sincs jelentősége hogy megérje a többletet), alaplap ugyan csak nem annyira jó választás, amit én ajánlottam ott több vrm ergo jobb tusingpotenciál, inkább ne írtál volna semmit!

2015. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 OldHunter ***** válasza:
Nos, a GTX 980 Ti az jó, elnézést, de a tápegységet nem bíznám egy ilyen gépre inkább amit én írtam a kettő közül.
2015. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ps4 :D csakhogy valaki fel lépjen az ő érdekében is, de szerintem mindenki tudja, hogy egy milliós PC jobb nála szóval...
2015. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"gondolkoztam rajta de ha pc akkor olyat akarok össze rakni ami bírja a játékokat még legalább 10 évig. "

xDDD gtx titan már most megy hamarosan a süllyesztőbe mivel nem teljes értékű dx12 kártya kisebb tierbe fog tartozni hiába a nyers erő. csúcs kártya is a megjelenéstől számítva max 5 talán 6 évig képes a legkomolyabb játékot is max grafikán futtatni vagy közel azon.

2015. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ps4 csakhogy valaki szóljon az ő érdekeiben is, de szerintem mindenki tudja egy 1,2 millió forintos PC sokkalta jobb nála :D
2015. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Sorry el ment a net, nem láttam először is el küldte :/
2015. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

A kérdezőtől elnézést kérek hogy ezt ide is belinkelem de szerintem így könnyebb megálapítani hogy melyik legyen minthogy a kérdéseket böngésszük.

Szavazatok melyik legyen!

[link]

2015. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Én is hasonló kérdést tettem fel de 5 oldal után bele kavarodtam mert már a gép alkatrészeitől a grafikáig mindenről szó volt. De azt gondolom hogy több helyen többet látják és több jó választ kapunk. Aki tudja felteheti máshova is. Itt nem az a cél hogy reklámozzak hanem hogy megfelelő választ kapjon mindenki hogy melyik éri meg jobban nem pedig a sok kérdést bújni hogy most melyik. Remélem ezt mindeni megérti.
2015. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
olyan sok pénz? ember abból kocsit vegyél ne egy szaros konzolt vagy pc-t. térj észhez
2015. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!