Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop milyen lenne játékra?

Ez a laptop milyen lenne játékra?

Figyelt kérdés

Nem lennének nagy igényeim, mindent ultrán, meg ilyenek. De élvezhetően, medium - high beállítások környékén az új(abb) játékok, lagg mentesen. Az alábbi laptop megfelelő-e erre a célra?


[link]


És ki tudnám-e használni a dedikált VGA 2GB-ját? Mármint felismernék-e a játékok a dedikált VGA-t, vagy az integráltat használná elsőnek?


Köszönöm!



2015. nov. 25. 20:14
 1/4 totolala ***** válasza:

Ne várj ettől sokat...

Nemhogy a legújabb, a régebbi játékokkal is bajban lennél.


Ilyen árkategóriában 3x ezt a teljesítményt kapot pc-ben..


I3 4170

Gtx950/960

8gb ram

2015. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyenge, ráadásul ebben az árkategóriában nem szabad dedikált VGA-val venni laptopot.
2015. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sokat vagyok külföldön munkából adódóan, így az otthoni PC jön mindig velem. Sajna nem tudok se asztali PC-t, se konzolt venni.


Mivel néha néha szeretek elővenni valami játékot, így mindenképp egy olyan laptopot keresek, aminek nem lenne probléma egy játék. (Érthető, hogy nem a Need for Speed 2 a 90-es évekből) Viszont 150-160 ezrem van rá, ennyi fér bele. Ebben az árkategóriában létezik laptop, ami medium-high beállítások mellett elfuttat egy játékot napjainkból? War Thunder, FSX, Assassin's Creed Black Flag, ezeket szeretem manapság. De a legújabb NFS-t is kipróbálnám, stb.

2015. nov. 25. 20:24
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez van nekem most:

TOSHIBA Satellite L750D-169

Proci: AMD Liano A6-3400M (1.4GHz/2.3GHz, 4MB L2 Cache, 35W) -4 magos

Memória: 8GB (2x4GB) DDR3, 1333MHz

VGA: AMD Radeon HD6520G, 2048MB DDR3


Játszottam a GTA V-tel ezen a gépen, igaz minimumon, és 1 óra után elkezdett laggolni már. Szerintem nem a Radeon VGA-t használja a gép/játék, mert pl a GTA V azt mondta nekem, hogy nincsen nekem 2GB VRAM-om, csak 512 vagy 1GB, nem emlékszem már.

2015. nov. 25. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!