Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a laptopról?

Figyelt kérdés

Asus rog g751jy-7373D

Gamelni szeretnék de gamer konfigot nem szeretnék nagyon.

Ennyiért van jobb laptop? Gondolkoztam, hogy pc-t vegyek de inkább a laptop mellett döntöttem de ha szerintetek jobb a pc legyszives irjatok le hogy miert vegyek azt. Igazából tudom, hogy kevesebb pénz meg ilyenek de én ugy gondolom hogy egy laptop egyszerűbb megoldás



2015. nov. 15. 17:35
 1/3 BM-Striker ***** válasza:

Aztali PC előnye, hogy alaconyabb áron ennél erősebb, viszont értelemszerűen kevésbé hordozható asztali pc-t lehet építeni.


Ha midenképpen fontos hogy a gép hordozható legyen ilyen teljesítményű gépekből a G751 a legjobb vétel.


Amire felhívnán figyelmeed, hogy a gép tápegységgel együtt majdnem 5kg.


Maga a gép igen jó minőségű darab, és jó mind a kijelzője, mind a billentyűzete.

2015. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

pc hez barmekkora kijelzot vehetsz (es nics ott a felesleges beepitett kijelzo (mert persze laptopra is lehet kotni)


gamelesre eger a legjobb, amit persze rakothetsz laptopra de akkor a kenyelmeseg veget billenytuzet is kell akkor meg mar hol az egyszerusegg (:D)

bar nem tudom mire is hasznalnad de altalaban minden jatekhoz sokkal jobb az eger es egy kenyelmesebb elrendezesu billenytuzet es a nagy kijelzo sem hatrany 22-24col kb.

2015. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BM-Striker ***** válasza:

#2


Nekem játékra speciel tökéletes a 15,6 colos full hd IPS kijelző, és az egér semmi helyet sem foglal a táskában, pla a tápegységhez viszonyítva


Munkára rádugok még full-hd(vagy 4k) egy monitort a beéípített mellett.



A legfonosabb különbség asztali gép a és notebook között a használat módja.


Notebook-ot nak nincs kötött helye, akárhol használható, ahol van kannektor, míg az asztali gépnek van egy fix helye.


Nekem speciel a web fejlesztői munkám miatt kellet notebook.

2015. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!