Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja azt a gépem,...

Miért csinálja azt a gépem, hogy ha bekapcsolom szinte azonnal leáll, majd 3-4 mp múlva indul el?

Figyelt kérdés

Mikor pedig elindult, akkor azt írja a BIOS, hogy 'boot up failed. Press F2 to change setup.' És közben visszaszámol 10 mp-től.

De olyan is elő szokott fordulni, hogy 7-8-szor egymás után próbál elindulni, majd fél percig semmi, és néha resetet kell nyomni, hogy el tudjon indulni és akkor is a fenti kiírással kezdi a BIOS.



2015. okt. 28. 20:03
1 2
 11/12 anonim válasza:
hogy ne mondjak hülyeséget, igazából nemtudom mért csinálja, ha már mindent kiprobáltál.és nem is voltam jelen túl sokáig a s478-as foglalatokban,és ami egy biztos hogy nem is dijjaztam soha az Asrock lapokat semien platformon.elég régi az a platform már.ha van lehetőség válts feljebb, vagy csinálj egy lapcserét aztán megoldodik a gond.Amúgy mien proci van benne?
2015. nov. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

probálj szerintem ilyesmi Asus lapot nézni valamerre,

haveromnak volt, és atom stabil lapok,soha nem volt semmi baja.

[link]

2015. nov. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!