Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » P4-es gépnél mielőt újraraktam...

Csak[Ő] kérdése:

P4-es gépnél mielőt újraraktam a win xpt (sp3) a proci 50-60% on futott most meg újraraktam és mikor bekapcsolom azonnal felpörög 100%ra és semmi program nem fut. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lécives küldjetek megoldásokat vagy linket ahol le van írva :) HLEP

ha esetleg emailt tudsz küldeeni akkor :bekebika@gmail.com


2013. okt. 24. 09:53
 1/4 levis56 ***** válasza:
2013. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 levis56 ***** válasza:
Esetleg nem az automatikus frissítéseket tölti,mert addig sok gép használhatatlan?
2013. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de azt tapasztaltam hogy nem is kapcsolódik a microsoft hálozathoz(ahonnan frissítené ) mikor legutób ujratelepítettem töltött rengeteg frissítést most meg semmi.... Mingyárt elolvasom,illetve megnézem a linket amit adtál (:
2013. okt. 24. 12:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a frissítéseket végre elértem, és sikeresen telepítettem,mely a probléma megoldását jelentette :)
2013. okt. 25. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!