Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a gép! Help!?

Nem indul a gép! Help!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egész kb. 1 héttel ezelőtt kezdődött...

Gondolt egyet a gép, újraindult és így nézett ki az egész: [link] a legfrissebb driver volt fennt, op rendszer is új volt... Plusz játék közben is jelentek meg fehér pixelek és elég érdekesen nézett ki.

Ezzel kapcsolatban már tettem fel itt egy kérdést, és a vége az lett, hogy valszeg hibás a vga-m. Azóta napról-napra rosszabbodott a helyzet. Néha újraindult a gép, 1-2x naponta. Utána már nem csak újraindult, hanem elfeketedett a monitor és kiírta, hogy ellenőrizzem, hogy be van a dugva a HDMI/DVI. Ez 3-4 napja csak nagyon ritkán fordult elő egy nap, max 2x. Addig fokozódott, amíg napi 7-8 ilyen leállás volt. Tegnap éjjel, simán csak böngésztem és a kép megint elfeketedett, de most a vidikari ventilátora felpörgött és úgy búgott kb. 5-10 másodpercig. Ma miután hazaértem kivettem a vidikarit és átdugtam integrált vidikarira, úgy teljesen jól működött minden egy újraindításig. Bejött a Windows logó és puff, lekapcsolt az egész. Elindítottam újra, de most már csak annyi történik, hogy 1-2 másodpercre beindulnak a ventilátorok és leáll.. Nem ír semmit, nem sípol, csak elindul és leáll. Plusz amíg még ment a gép rendesen lefuttattam naponta több vírusvizsgálatot is és semmit nem talált a gép. Megpróbáltam, hogy kihúzok mindent az alaplapból és visszadugok, átrakom a ramot másik foglalatba, de semmi. Már el sem indul a gép és nem tudom mi a baja. Aki tud az kérem segítsen!Előre is köszönöm.



2015. okt. 21. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt húzva a VGA?
2015. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld csökkentett módban indítani, és nézd meg hogy a VGA illesztőprogramja fent van-e. A kiszedett kártyáét először szedd le. Ha ezután sem indul el, nézz szét a BIOS-ban, végső soron megprobálhatod a "load default BIOS" futtatásával elindítani.
2015. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. De volt, de nem sokat.

2. Alapbol nem indul a gép, és nem tudok mit csinálni. BIOS-ba se tudok belépni...

Azért köszi :)

2015. okt. 21. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:

ha van integrált kártya a gépbe,próbáld meg,hogy kiveszed a vga kártyát,és integráltal indítod.

ha úgy se indul,akkor komoly bibi van.

2015. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy próbáltam már, meg jelenleg is úgy próbálgatom, de semmi.
2015. okt. 21. 20:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Utosló mentsvár, áramtalanítsd a gépet, vedd ki az alaplapból a gombelemet pár percre, majd tedd vissza.


Ha ezután sem indul, akkor abból nagy valószínűséggel szerviz lesz.

2015. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek, de a gépem még mindig nem működik :/
2015. okt. 21. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:

próbálj meg szerezni egy másik tápot,és reméljük,hogy az a baj.

ha nem,akkor alaplap. + proci.

2015. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!