Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indul lassan a gépem?...

Miért indul lassan a gépem? Több lent

Figyelt kérdés
Maga a gép nem lassú csak az indulásnál sokáig írja a windows indítását aztán az üdvözöljük szöveg is sokáig van amikor belépne csak a háttér van egy ideig és az egér,ott is sokat kell várni hogy megjelenjenek az ikonok.Tehát csak maga az indulás a lassú segítsetek pls.op-rendszer:win xp prof. sp3
2015. okt. 16. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Valami vissza fogja.

Lehet kulso tuzfal vagy virusirto,ha hasznalsz persze.Vagy mas automatikusan indulo program.

Lehet ujra kellene rakni es tiszta lappal indulni.

2015. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez sokmindentől lehet de egy újra telepítés nem ártana mondjuk 8.1 re vagy 10 re.


De az is lehet, hogy elindul a háttérben sok program: skype,vírusírtó,utorret...stb.

2015. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó,neki nem ajánlott újabb rendszerre térni ha gyenge a gépe hozzá.És feltételezem az ha még most is XP-zik.
2015. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk igen igazad van jó lenne tudni, hogy milyen gépről van szó legalább nagy vonalakban.


De szerintem ha még xp van akkor lehet már több éve az van azért operációs rendszert 1-2 évente csak csak újra kell tenni.


Meg a ms se támogatja már az xp-t

2015. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az,hogy nincs rá frissítés azt sok embert nem érdekli,amikor volt sem érdekelték,hisz mennyien nem frissítették.Bevallom én se,akkor működött is jól nálam ha kikapcsoltam az update-t dolgot én is.


Kérdező rakd újra a rendszert szerintem.

2015. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!