Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a ps2. Valaki tud...

Nem indul a ps2. Valaki tud segíteni? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy régi ps-nk és pár éve ment is egy régebbi tv-n.

Most van egy új samsung smart tv-nk. Volt egy fehér piros és sárga kábel, a tv-n volt egy félig zöld félig sárga, egy fehér, két piros és egy kék. A fehéret a fehérbe, a sárgát a félig zöld félig sárgába dugtam, a pirosat mind a 2-be próbáltam. És volt egy második kábel, az van ráírva hogy "ac adapter" , azt a konektorba dugtam. De nem történt semmi :( a bekapcsolás gombnál kellett volna hogy világítson pirosan (hogy kap áramot) de nem világított ... aztán észrevettem hogy amin a z áramot kapja, a kábelen lejött egy kis részen a gumi, és ott kilógott pár drót, és kicsit olyan mintha megsérültem volna ....

Lehet hogy ez az oka ? Akkor csak egy új ac adapter kell ? Ha igen, hol tudok ilyet beszerezni ? :(((

Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne :)



2015. okt. 9. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ha nem kap áramot akkr el sem indul. valószínű, sőt biztos, hogy ez az oka. szerintem próbáld meg szétvágni a kábelt és a megfelelő színűvel összeragasztani, ragasztószallaggal. tapasztalatból mondom, hogy ez bevállt egy régi DELL laptopon aminek kb 0 volt az esélye, hogy találok hozzá töltő-kábelt. egyébként szerintem tudnál hozzá venni kábelt, de használtat, de szerintem előbb prób. meg a fent említett megoldást :)
2015. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj h ez sok kicsi vékony kis "drótból" áll, és az lóg ki :/
2015. okt. 9. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!