Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivan. Kékhalál?!

Mivan. Kékhalál?!

Figyelt kérdés
Amint bekapcsolom a gépet ugye jön a Windows indítása. Ezt követően elsötétedik a képernyő majd kék háttér, fehér írás. Ez kék halál! Most pedig a következőt szeretném kérdezni: itthon is meg tudom oldani a problémát vagy irány a szervíz?

2015. szept. 26. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel magadtól nem jut eszedbe, hogy elolvasd a hibaüzenetet, amit kiír, talán jobb ha inkább szervizbe viszed.
2015. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fényképezd le a kék halált és küld el nekünk.
2015. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok elsőnek lehet igaza van...
2015. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos fenykpet nem tudok kuldeni de pls egy kérdésre valo valaszt is
2015. szept. 26. 10:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha még a hibaüzenetet sem tudod megmondani, akkor nem tud itt segíteni senki sem.
2015. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pinkpancser ***** válasza:

Mivel nem tudjuk mit ír ki, így nem tudjuk megmondani mitől van. De amit már sok sok kékhalálos kérdésnél is mondtam:

[link]

2015. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kérdésre való választ is... Nem tudunk adni amíg nem tudjuk a a szöveget (nem ártana ha lenne egy kép vagy egy log)
2015. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!