Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » APU driverének frissítése...

APU driverének frissítése közben kékhalál!?

Figyelt kérdés

Nekem egy AMD A10 7700K névre hallgató processzorom van, és az integrált videókártyáját használom, Windows 7-es oprendszerrel.

Jelzett a Catalyst, hogy van elérhető frissítés. Letöltöttem, de telepítés közben/után (nem tudom, hogy sikerült-e feltelepítenie) kékhalált kaptam. Mi lehet a hiba?

Amikor újratelepítettem a számítógépemet, és próbáltam feltelepíteni a drivert, már akkor is fennált a hiba, de akkor valahogyan sikerült felrakni.

Az alaplap, a memória és processzor új, körülbelül egy hónaposak. A winyó 100% / 100%-os.

Mi lehet a hiba?



2015. aug. 13. 09:34
 1/2 anonim válasza:
A frissítés! hibás nekem egyszer egy olyat dobott ki, hogy kikapcsolta a windows az automatikus frissítét és fél perceket kellet várni minden bejelentkezésnél(amúgy 3mp).
2015. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm a segítséget. :)

Akkor nem próbálom meg újra frissíteni. :)

2015. aug. 19. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!