Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Másnak is problémát okozott...

Másnak is problémát okozott az Iobit Driver Booster? Vagy az illesztőprogramok frissítése?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Sokan írták hogy elég megbízható a Driver Booster illesztőprogram frissítő ezért egyből leis töltöttem.


Frissen ujrarakott gépre ez volt az első amit felraktam , de az illesztőprogramok felénél (azthiszem az Intel grafikus illesztő programnál) kékhalált kaptam.

Megnéztem a BlueScreenView el hogy miért lőtte ki magát a gép és ilyen szöveget találtam: DRIVER_CORRUPTED_EXPOOL


akárhogy keresem nemtalálom a megoldást. Innentől kezdve kuka az egész mert a windows 7 a saját service pack-ját se tudja felrakni mert gép ujraindításnál mikor előkésziti a service pack konfigurálását, 35% nál egyből kékhalát kapok.


most ujraraktam a gépet megint és most a windows frissítésekkel kezdtem az egészet, sikeresenis felrakta a pack 1 et és hozzá a többi frissítést. Minden tökéletesen működik.

Szerintetek frissítsem az illesztőprogramokat? ha igen akkor azt hogyan tegyem?

vagy hagyjam a fenébe? :D


2015. ápr. 2. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kéne tanulni, hogy nem szabad programot használni driver frissítésre, hanem mindig a gyártó oldaláról (pl. Intel grafikus illesztő program=Intel oldala) letölteni a legfrissebbet.
2015. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom sincs vele. Eddig mindent rendben csinált.


De, csak az után pakoltam fel, miután a windows leszedett mindent, ami neki kell.

2015. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem megbizható!Mással helyetisíti a drivert stb.Én egy notebook-on teszteltem és éreszthetően romlott a tejesítménye.Driver frissités:Gyártó honlapról!
2015. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!