Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemrég vettem egy MSI r9...

Nemrég vettem egy MSI r9 280x-t és egy Fx 8350 procit egy Asus m5a97 Evo r2. 0 lapba. Kiprobáltam egy jó pár játékot és elég kevés fps-el mennek? HKC 550w tápegység látja el a konfigot. tápegység csere megoldaná a problémát?

Figyelt kérdés
köszönöm

2015. szept. 5. 21:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Mellesleg azért jók, mert fele annyi áron hozzák azt, amit egy Intel processzor"


Kérlek mesélj még.

Mert ha neked egy 8350 hozza azt a teljesítmény mint egy i5 akkor az elég érdekes. Mert lehet hogy 8 magon megveri az i5-öt de 4-en 2x megveri az intel az amd-t

Szóval közel sem hozza ugyan azt a teljesítmény olcsóbban.

2015. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Hol is anyáztam?? Mond el kérlek?

Mert a "rákba" az nem hiszem hogy egyenlő az anyáddal.

Mert azért annyira paraszt nem vagyok hogy anyázok mást.


Itt nem is azzal van a baj hogy megmondod a véleményed csak te minden kérdésnél csak azt tudod írni hogy nvidia a jobb.

És itt nem az a lényeg hogy megmutasd milyen fan vagy hanem hogy írj valami értelmeset. És te meg pont nem ezt csinálod.

2015. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#14-nek: Hogy miért jobbak az nVidia kártyák? ...csak egy példa a sok közül:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__7..



#21-nek (Demon-nak): Na végre már normálisabban állsz a dolgokhoz. Most én is mondhatnám, hogy Intel-fan vagy... ...ugyanis kiemeled azokat a dolgokat, hogy hol veri meg az AMD-t... ...sokan mondták 1 éve vagy több, hogy 8 mag felesleges, mert semmi nem használja ki, nos ez sem volt igaz teljesen. ...és nem valami szép dolog egy 4-magos processzort egy 8 magossal összehasonlítani, még szép, hogy régebben a 4 magot kihasználó programok gyorsabban futottak egy 4-magoson, mint a 8-on, mert arra voltak optimalizálva, de pl. a GTA V is nagyon szépen használja a 8 magot... :-)


#22-nek (Demon-nak): kár, hogy csak mindig a videokártya csatáknál találkozok veled, én ugyanis más témaköröket is látogatni szoktam (pl. programozás)... ...és ha oda beleolvasnál talán nem mondanád, hogy sohasem írok értelmeset.


Én is el szoktam ismerni, ha valami baromságot írok, de ha olyat teszek, az általában azért van, mert idióta a kérdés is, az én hozzáállásom meg cinikus... :-)

2015. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Intel fan se vagyok van itthon amd gép is meg intel is és a közeljövőben pedig lesz egy újabb amd is.De ha játékok alatt jobban teljesít egy i5 mint egy fx akkor ez van.

Renderben meg olyan programnál aminél kell a 8 mag ott már jóval nyer az fx az tejesen igaz.

De játékra nem éri meg az fx, mert annyiból már kijön egy i5, amivel stabilabb fps van.


Az meglehet hogy máshol nem találkozol velem mert csak hardver témában írok mert ehhez értek a legjobban.

Programozás pedig elég messze áll tőlem.


De én se értelek téged.. ha a programozási témában tudsz jókat írni a hardverben pedig nem vagy annyira jó akkor miért nem csak a programozáshoz írsz?

Én direkt ezért nem írok oda mert ahhoz hülye vagyok, hardver témában pedig otthon vagyok, bárminek elmondom fejből az adatait, és tudom hogy miket tud.



Az meg amit linkeltél, arra van egy egyszerű megoldás hogy a gaming evolved programot le kell törölni mert az igaz hogy az egy rakás szar. Az mindenkinek csak bajt csinál, de attól még a kártyái teljesen jók.

2015. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#25

Ez most pontosan kinek irtad?

És téged meg mi lelt amugy, asszony hiányod van és elkapott az ideg vagy mi?

2015. szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
66%
Megnyugtatlak nem neked szantam, es nem is Trevornak.
2015. szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#25-nek (Demon): Én is elolvastam a 18 éves kissrác vergődését, és nem jöttem rá, hogy mi baja van és kivel. De azt sejtettem, hogy Te majd reagálsz rá... :-)


#26-nak (Kránitz Ádám-nak): kár, hogy kitörölték a hozzászólásodat, mert tanulságos lett volna pár elmebeteg kutatónak... :-) ...azonkívül, hogy nem a kérdésre reagáltál, és senki sem tudta (csak sejtettük), hogy kinek írod: nekem... :-) ...de remélem jól aludtál! :-)

2015. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!