Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemrég vettem egy MSI r9...

Nemrég vettem egy MSI r9 280x-t és egy Fx 8350 procit egy Asus m5a97 Evo r2. 0 lapba. Kiprobáltam egy jó pár játékot és elég kevés fps-el mennek? HKC 550w tápegység látja el a konfigot. tápegység csere megoldaná a problémát?

Figyelt kérdés
köszönöm

2015. szept. 5. 21:29
1 2 3
 11/27 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tapegyseget ne nagy W alapjan es alacsony ar alapjan valasz


mostanaban a FSP Raider 550 egesz jo arban megy, erre 5ev garancia van kb. 20ezer

pcx.hu, ipon.hu


de tapegyseg valasztashoz ezek segithetnek:


[link]


[link]


olcsobban pl. Super Flower SF-550P14HE

erre a boltok szinten 5ev garit adnak, kb. 15ezer

2015. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

#7-nek (Demon-nak): végre egy f@s.*z, aki a nevét is vállalja... :-) ...szóval figyelj, nekem is van egy véleményem, meg neked is... ...és azért mert ez a kettő nem egyezik, még nem küldök el senkit a rákba... :-)


PLS: legközelebb inkább a kérdésre koncentrálj, és ne velem foglalkozz! :-) Ugyanis nem értem mit keres a neved mellett a 81% :-)



#8-nak (Közveszélyes Kontár-nak): na egy normális kritika... ...én sohasem azt mondtam, hogy minden rossz, amit az AMD csinál, egyedül a videokártyái hagynak némi kivetnivalót maguk után... :-)

2015. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Trevor. ***** válasza:
100%
Neked a Demon vagy a Trevor névnek számít? :D
2015. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

#12

Akkor légyszíves válaszolj erre a 2 kérdésre:

Miért jobb az nvidia mint az AMD?

Miért is olyan rohadt jók az AMD processzorok?

2015. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sikerült megszívatnod magad. Ha nem AMD-t veszel, kapsz egy jobb procit és talán még egy jobb táp is belefért volna.
2015. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Sőt, ahogy elnézem annak az alaplapnak az árát, biztos.
2015. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%

Ember neked semmilyen véleményed nincs csak írod a bar*mságaidat mert nem vagy más csak egy idi*ta nvdia fan. Én is jobban kedvelem az nvidia kártyáit de semmi bajom nincs az amd-vel, mégse írom mindenhova azt hogy NVIDIA-t vegyél mert az AMD szar. Gondolkozz már ember.

Szerinted miért lett bannolva a másik profilod is?

Éppen azért mert baromságot írtál.


És hogy miért van ott 81%??

Kérlek szépen úgy hogy nem csak egy idi*ta fan vagyok hanem értelmes válaszokat írok, persze volt/van hogy nem jót írok de azt be is szoktam ismerni. És azt a 81%-t úgy kb 2 év alatt szedtem össze.


A megszólítást pedig köszönöm, meghatottál vele... ja várj nem.

2015. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

#10-nek: még nem... :-)


#13-nak (Trevor.-nak): Erről már kifejtettem egyszer a véleményem, de megteszem még egszer, röviden. Tehát akik még a nick-nevüket is elfedik, nem tudom másnak nevezni őket csak: "névtelen f@s.*zok"-nak... ...mellesleg szerinted mi a különbség egy Demon vagy egy Józsi név között... ...vagy egy Trevor. és egy Géza között??? :-)


#14-nek: Te meg elgondolkozhatnál azon, hogy miért forgatod ki azt, amit olvasol? Pontosabban miért azt érted bele, amit akarsz??? :-) ...én nem azt mondtam, hogy "rohadt jók az AMD processzorok", csak nem minden szar, amit az AMD csinál... :-) Mellesleg azért jók, mert fele annyi áron hozzák azt, amit egy Intel processzor. (és ezzel sem azt mondtam, hogy az Intel rossz, hiszen nekem is van ilyen-is-olyan-is) Az nVidia meg bár drágább, és a tesztek mindig a RADEON-okat hozzák ki győztesen, én meg mindig kiváncsi vagyok azokra a technikákra, amelyeket próbálnak elnyomni... ...ugyanis én is sokáig ATi (RADEON) megszállott voltam, és úgy gondoltam nincs annál jobb kártya, majd kipróbáltam egyszer egy nVidia kártyát... ...tehát ki kell próbálni és csak utánna mondani véleményt. (van RADEON kártyát használó gépem is)

2015. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a hasznos válaszokat igazán sokat segytettetek azthittem drágábban tudok venni tápegységet de ugyklátom dícsérítek az FSP 550w-ost így hát erre esett a választásom! köszönöm még 1x
2015. szept. 5. 22:10
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
#17-nek (Demon-nak): Komolyan mondom nem értelek! (pedig próbáltalak) Mindenkinek megvan a maga véleménye, és azt tiszteletben kellene tartani. Te is elmondhatod a véleményedet, de azt nem úgy kellene, hogy anyázol, meg idegrohamaid vannak... :-) Ez csak olaj a tűzre!
2015. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!