Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem észleli a gépem...

Davidbarrett050 kérdése:

Miért nem észleli a gépem hogy van hangkártya (integrált)?

Figyelt kérdés
vettem egy új tápot a gépembe és amióta bekötötte az infó boltban a csávó azóta nem érzékelia gépem hogy belenne dugva a hangszóró és a mikorofon. ameddig nem lett az új táp bekötve addig minden bajnélkül ment. A55M-DGS alaplap, Cooler master 600w táp.

2015. aug. 21. 22:05
 1/8 baad ***** válasza:
A hangkártya drivere rendben van?
2015. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem is ez jutott eszembe. Ha igen akkor is lehet rányomni egy frissítést vagy a slimdriver programal átfutni, de a gyártó honlapján is fenn kellene lennie a drivernek. Ha külföldről rendelted, az adott ország gyártójának honlapját nézd, mert előfordulhat, hogy Magyaroroszágon nem forgalmazzák az adott hardvert. Bocs most lusta vagyok rákeresni a tápra, hogy itthon van-e.
2015. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Driverrel minden rendben van. Naprakész. Csak ne érzékeli a jack dugót. A gép azt írja hogy nincs csatlakoztatva de megfelelően működik
2015. aug. 22. 13:34
 4/8 A kérdező kommentje:

Gépem: asrock a55m-dgs alaplap

Videókártya: Asus radeon hd7790 dc II OC 2 GB

Processzor: AMD A6 3650 integrált radeon hd 6530d. Phenom II X4.....

Ram: 2 db Kingston fury 4gb 1866mhz

Táp: cooler mester rs-600-ACAB-M4

2015. aug. 22. 13:46
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
a "csavonak" visszaviszed mert valoszinu "o elrobtott valamit, a tap amugy nagyon rossz vetel volt, csepet se lepne meg ha az tet tonkre valamit vagy amiatt (vele) nem mukodik
2015. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi az oka annak hogy rossz vétel volt??
2015. aug. 22. 21:32
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

csak anyi hogy egy hamisitvany,

ennyi nem eleg?

a jobbik pedig az hogy az amugy is vacak Elite Power (es hozza hasonlo regi vacak) szeriat hamisitottak, ez mar mindenek a teteje


amugy is tok ertelmetlen volt egy ilyen tap a konfig ala hiszen egy 350W os is boven konyeden vinne, hosszutavra meg nem ugy tervezunk hogy

"eh ez jo nagy Watt os es ismert hires markaju, olcso is, sokan dicserik is megveszem"

dicserni barmit lehet attol meg nem lesz jo

az a gond semmit mondo felhasznaloi "dicseretek" csak, halk/hangtalan, elegedet vagyok vele, hosszuak a kabelei, rendben mukodik a gep stb... ezt barmely tapnal elolvashatod es azokrs is igaz ahol nincs odairva...

2015. aug. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ! ha veszek egy hangkártyát akkor van esélye hogy megjavul a hang? Usb-s vagy pci hangkártya a jobb, de olyan kellene ha egyeltalén működne a dolog hogy mikrofonos hangkártya van-e és kb milyen árban?
2015. aug. 23. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!