Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyánál kék halál?

Videókártyánál kék halál?

Figyelt kérdés
Vettem egy Gigabyte Radeon HD 4850 1GB GDDR3 256bites videókártyát. Mikor beleraktam a gépembe, bejön a windows bekapcsolásáig, utána kékhalált kap és újraindul, aztán kezdi elölről. Az integrált videókártyával viszont bejön. Nagy a videókártya a gépembe? Választ előre is köszönöm.

2015. szept. 5. 21:21
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ahhoz tudni kellene a tapegyseg pontos teljes tipuskodjat (netan kep a cimkejerol)

az alaplapod tipusat

processzorod tipusat


valoszinu inkabb hibas lehet a vga...


kiprobaltatok az eladonal?


ranyomtad az osszes tapkabelt? biztos jol helyezted be?

2015. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen jól helyeztem be.


Alaplap: ASRock Wolfdale1333-GLAN/M2

Proci: Dualcore E2180 2,20 GHz

Tápegységről annyit tudok hogy egy 400Wttos táp...

2015. szept. 5. 21:37
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 cimkejet olvasd le vagy kepet csinalj rola


gephaz oldalat le kell venned hozza


valoszinuleg a tap nem megfelelo hozza...

2015. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem. ennek a videókártyának 1900Mhzes a sebessége...


Akkor eladom.

2015. szept. 5. 22:14
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 ok


1900 micsodaja? a ram sebesseg? nagyon kicsi koze van csak a fogyasztashoz az orajelnek, vagyis nagyreszt nem ettol fugg


egy 4000 orajeles DDR5 vga t is lehet elbir tapod, a vga maximalis osszfogyasztasatol fugg hogy elbirja e illetve eleve attol is hogy tapod mit bir, ez meg az agkiosztasatol fugg

2015. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akk a videókártya a híbás. Visszakérem apénzt, én meg visszaadom a szar videókártyát, és inkább veszek beleőle egy asus radeon HD4650et.
2015. szept. 6. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!